گروه: خبر اصلی
تاریخ: ۱۰:۳۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
برگزاری نشست مشترک کمیسیون های فرهنگی و آموزشی اتاق اصناف تهران

دومین نشست مشترک کمیسیون های فرهنگی و آموزشی اتاق اصناف تهران با حضور کلیه اعضای کمیسیون برگزار شد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی اتاق اصناف تهران، علی بخشی رئیس کمیسیون فرهنگی بیمه و مالیات اتاق در این نشست گفت: یکی از راه های همفکری و ارتقای اطلاعات روسای اتحادیه های صنفی برگزاری جلسه نشست مشترک […]


دومین نشست مشترک کمیسیون های فرهنگی و آموزشی اتاق اصناف تهران با حضور کلیه اعضای کمیسیون برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی اتاق اصناف تهران، علی بخشی رئیس کمیسیون فرهنگی بیمه و مالیات اتاق در این نشست گفت: یکی از راه های همفکری و ارتقای اطلاعات روسای اتحادیه های صنفی برگزاری جلسه نشست مشترک کمیسیون های اتاق اصناف با یکدیگر است.
وی اضافه کرد: یکی از پایه های محکم این موضوع ، داشتن آمار دقیق و تجزیه و تحلیل داده های آماری اتاق اصناف است.
همچنین محمد باقر محمد معتمد رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصنتاف طی سخنانی بیان کرد: آمار و استفاده از داده های آماری زیر بنای اصلی تحقیقی و پژوهشی علمی و دانشگاهی است که نتایج حاصل از آن سر منشا برنامه های اجرایی اصناف باشد.
وی اضافه کرد: تمام فرضیه های علمی با کمک آمار و اطلاعات دقیق توانسته اند نتایج قابل استخراج برای اجرا داشته باشند و نتایجی که از این قبیل آمار به دست می آید می تواند مبنای کار اصناف قرار بگیرد.
این گزارش حاکی است که در جریان نشست مشترک همه اعضای دو کمیسوین مذکور بر نقش موثر آمار برای اصناف تاکید کردند و از روسای اتحادیه های صنفی عضو اتاق اصناف خواسته اند تا بر ارائه آمار دقیق اعضا به اتاق همکاری داشته باشند.

پاسخی بگذارید