گروه: خبر اصلی
تاریخ: ۸:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
۱۰۰ مغازه بازار در آتش سوخت

انفجار کنتور برق ساختمان سه طبقه‌ای در بازار بزرگ تهران ۱۰۰ مغازه پارچه و پوشاک را طعمه حریق کرد و بیش از ۱۰ میلیارد تومان خسارت به بار آورد. امیر قدیمی‌نژاد رئیس اتحادیه بنکداران پارچه با اشاره به فرسودگی کنتورهای برق محدوده بازار بزرگ گفت: ساعت یک نیمه شب در اثر انفجار کنتور برق در […]

انفجار کنتور برق ساختمان سه طبقه‌ای در بازار بزرگ تهران ۱۰۰ مغازه پارچه و پوشاک را طعمه حریق کرد و بیش از ۱۰ میلیارد تومان خسارت به بار آورد.
امیر قدیمی‌نژاد رئیس اتحادیه بنکداران پارچه با اشاره به فرسودگی کنتورهای برق محدوده بازار بزرگ گفت: ساعت یک نیمه شب در اثر انفجار کنتور برق در یک ساختمان سه طبقه سرای حامد در کوچه حمام چال در بازار بزرگ تهران بیش از ۹۰ مغازه دچار حریق شد. این بخش از بازار محل عرضه پارچه است که در این آتش‌سوزی همه پارچه‌های موجود در مغازه‌ها سوخت و از بین رفت. خوشبختانه با حضور بموقع آتش‌نشانان حریق پس از ۴ ساعت مهار شد و به ساختمان‌های اطراف سرایت نکرد. سیم کشی‌های بازار،فرسوده و غیراستاندارد است و بیمه‌گذاران حاضر به بیمه کردن اموال بازاریان نیستند. این حادثه بیش از ۱۰ میلیارد خسارت در پی داشته است.

پاسخی بگذارید