گروه: خبر اصلی
تاریخ: ۹:۳۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
افزایش قیمتی در بازار گوشت گاوی نداریم/ گوشت گاوی در بازار با قیمت قبل از عید نوروز توزیع می‌شود

رئیس اتحادیه گوشت گاوی استان تهران با بیان اینکه افزایش قیمتی در بازار گوشت گاوی نداریم، گفت: گوشت گاوی در بازار با قیمت قبل از عید نوروز توزیع می‌شود. به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، علی خندان‌روجوان در تهران در تشریح وضع بازار تولید و توزیع گوشت گاوی، اظهار کرد: سال ۹۶ به‌اصطلاح […]

رئیس اتحادیه گوشت گاوی استان تهران با بیان اینکه افزایش قیمتی در بازار گوشت گاوی نداریم، گفت: گوشت گاوی در بازار با قیمت قبل از عید نوروز توزیع می‌شود.
به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، علی خندان‌روجوان در تهران در تشریح وضع بازار تولید و توزیع گوشت گاوی، اظهار کرد: سال ۹۶ به‌اصطلاح سال فراوانی گوشت دام سبک و سنگین است.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمتی در بازار گوشت گاوی نداریم، تصریح کرد: گوشت گاو در بازار با قیمت قبل از عید نوروز توزیع می‌شود و افزایشی فعلاً نخواهد داشت، زیرا دام سنگین به فراوانی در کشور وجود دارد.

رئیس اتحادیه گوشت گاوی تهران با تأکید بر اینکه قیمت گوشت مخلوط گاوی ۳۹ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود، اضافه کرد: افزایش قیمتی هم نداشته است.

خندان‌روجوان با بیان اینکه الآن واردات دام زنده سنگین به داخل نداریم، تصریح کرد: تنها شاهد ورود دام سبک به کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت با بخش بازرگانی دنبال واردات دام زنده سنگین هستند، اظهار کرد: با این هدف که نیاز بازار و تقاضای مردم تأمین شود.

پاسخی بگذارید