تاریخ: ۹:۲۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
رستوران های عرضه کننده قلیان پلمپ می شوند

رئیس اتحادیه رستوران داران از غیرقانونی بودن عرضه قلیان در رستوران ها و پلمپ واحدهای متخلف خبرداد.سیدعلی اصغر میرابراهیمی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به صدور ابلاغیه ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها از سوی دادستانی افزود: از ۸۰۰ رستوران دارای مجوز بیش از ۸۰ واحد قلیان عرضه می کردند […]

رئیس اتحادیه رستوران داران از غیرقانونی بودن عرضه قلیان در رستوران ها و پلمپ واحدهای متخلف خبرداد.سیدعلی اصغر میرابراهیمی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به صدور ابلاغیه ممنوعیت عرضه قلیان در رستوران ها از سوی دادستانی افزود: از ۸۰۰ رستوران دارای مجوز بیش از ۸۰ واحد قلیان عرضه می کردند که ممنوعیت انجام این فعالیت به این واحدها ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از عرضه قلیان استمراری وجود ندارد، گفت: اگر به دنبال اجرای موفق این طرح هستیم باید راهکار مشخصی ارائه شود.

رئیس اتحادیه رستوران داران، اجرای نادرست مقابله با عرضه قلیان را سبب فروش آن در محل های مخفی دانست و ادامه داد: نظارت کلی در این بخش درحال انجام است.

میرابراهیمی با اشاره به توقف ارائه قلیان در برخی از رستوران ها پس از اطلاع رسانی های انجام شده افزود: تداخل صنفی در این بخش نیز مشکل ساز خواهد بود که باید این مسئله هم تعیین تکلیف شود.

پاسخی بگذارید