گروه: خبر اصلی
تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
پیش بینی می شود نرخ گوشت گوسفندی مجدد در بازار کاهش یابد

ملکی اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی تقاضا نسبت به عرضه، پیش بینی می شود که نرخ گوشت گوسفندی مجدد در بازار کاهش یابد. به گزارش مرور نیوز، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش هزار تومانی نرخ گوشت در بازار خبر داد و گفت: اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه […]

ملکی اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی تقاضا نسبت به عرضه، پیش بینی می شود که نرخ گوشت گوسفندی مجدد در بازار کاهش یابد.

به گزارش مرور نیوز، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش هزار تومانی نرخ گوشت در بازار خبر داد و گفت: اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۳۶ تا ۳۷ هزار تومان به مغازه دار و ۴۰ هزار تومان به مشتری عرضه می شود.

وی رکود و کسادی بازار و فصل زایش بره ها را دلیل اصلی کاهش قیمت گوشت گوسفندی در روزهای اخیر اعلام کرد.

ملکی با اشاره به فراوانی عرضه گوشت داخلی نسبت به تقاضا افزود: در گذشته مصرف روزانه گوشت در تهران ۱۴ هزار راس بود که اکنون این رقم به ۱۱ هزار راس تقلیل یافته است.

زئیس اتحادیه گوشت گوسفندی ادامه داد: برخی دامداران برای فروش دام خود با قیمت های بالاتر از عرضه آن به میادین جلوگیری می کنند، در حالیکه با وجود اشباع بازار از گوشت های وارداتی ، افزایش قیمت منتفی است.

وی قیمت گوشت در روزهای آتی در بازار را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به شرایط کنونی تقاضا نسبت به عرضه و فراوانی گوشت های تنظیم بازار پیش بینی می شود که نرخ گوشت گوسفندی مجدد در بازار کاهش یابد.

پاسخی بگذارید