علیرضا عباسی رئیس اتحادیه درودگران و مبل سازان تهران
تاریخ: 12:50 :: 2020/03/17
فعالیت بازار مبلمان تا ۱۵ فروردین متوقف شد

رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران گفت: بازار مبلمان تا ۱۵ فروردین تعطیل است. علیرضا عباسی، رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران درباره علت توقف فعالیت بازار مبلمان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و رکود در بازار مبلمان و لزوم جلوگیری از تجمع همشهریان عزیز، بازار مبلمان تا ۱۵ فروردین ۹۹ تعطیل […]

رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران گفت: بازار مبلمان تا ۱۵ فروردین تعطیل است.

علیرضا عباسی، رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران درباره علت توقف فعالیت بازار مبلمان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و رکود در بازار مبلمان و لزوم جلوگیری از تجمع همشهریان عزیز، بازار مبلمان تا ۱۵ فروردین ۹۹ تعطیل است.

رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان در پاسخ به این پرسش که بعد از ۱۵ فروردین ۹۹ بازار، باز می‌شود یا خیر؟ گفت: این موضوع بستگی به گستردگی ویروس کرونا و نظر ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا در آن زمان دارد.

عباسی در ادامه در خصوص فعالیت خرده‌فروشان این صنف اظهار کرد: خرده‌فروشان هم پس از تحویل سفارشات خود که نهایتا تا چند روز آینده انجام خواهد شد، فعالیت‌شان تعطیل می‌شود و سفارش جدید نیز نخواهد پذیرفت.

وی ابراز امیدواری کرد که بازار مبل بتواند همانند گذشته به کار خود ادامه دهد که البته این امر هم با رعایت بهداشت فردی افراد محقق می‌شود.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید