حسین رواسی رئیس اتحادیه صنف طباخان تهران
تاریخ: 11:21 :: 2020/03/17
دولت به کمک صنوف متضرر بشتابد/ با شیوع کرونا واحدهای طباخی نیمه تعطیل شده است/تمامی موارد و توصیه های بهداشتی به اعضاء اطلاع رسانی شد

رئیس اتحادیه صنف طباخان تهران با اشاره به تاثیر ویروس کرونا بر تعطیلی و کسادی بسیاری از صنوف گفت: متاسفانه انتشار سریع این ویروس منجر به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی گشته و واحدهایی که تمام  سال را به امید شب عید و پایان سال نشسته بودند بسیار متضرر شده اند. حسین رواسی رئیس اتحادیه […]

رئیس اتحادیه صنف طباخان تهران با اشاره به تاثیر ویروس کرونا بر تعطیلی و کسادی بسیاری از صنوف گفت: متاسفانه انتشار سریع این ویروس منجر به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی گشته و واحدهایی که تمام  سال را به امید شب عید و پایان سال نشسته بودند بسیار متضرر شده اند.

حسین رواسی رئیس اتحادیه صنف طباخان تهران گفت: ویروس کرونا و شدت سرایت و آلودگی  آن موجب شد تا در مدت زمان کوتاهی بسیاری از افراد در جهان به این ویروس مبتلا شوند، متاسفانه در کشور عزیزمان نیز بسیاری از هموطنان گرفتار آن شدند، از سوی دیگر خطر انتشار سریع این ویروس به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی منتهی شد که صنف طباخان نیز از این امر مستثنی نبود.

رواسی در ادامه بیان داشت: این صنف به جهت اینکه محصول ارائه شده در آن تماماً مصرفی بوده و به سلامتی ارتباط نزدیک دارد لذا ۶۰ درصد از صنوف تحت پوشش این اتحادیه بر آن شدند تا به طور کامل مغازه های خود را تعطیل کنند و ۴۰ درصد باقی مانده نیز تنها با ۲۰ درصد فروش واقعی در حال فعالیت هستند و به عبارتی نیمه تعطیل می باشند.

وی افزود: اتحادیه طباخان نمی تواند برای صنوف تحت پوشش خود تعیین تکلیف کند تا واحدهای خود را ببندند اما تمامی موارد و توصیه های بهداشتی را با پیامک به صنوف به طور دائم اطلاع رسانی می کنیم، انتظار می رود که دولت تدابیری بیندیشد و به کمک صنوف متضرر بشتابد.

رواسی تاکید کرد: از سازمان امور مالیاتی که تحت نظارت کامل دولت است درخواست داریم از صنوف متضرر مالیات دریافت نکند ، زمانی که کسب و کار نداشته اند چگونه می توانند مالیات را بپردازند؟

وی با توصیه مردم به رعایت کامل بهداشت تصریح نمود: مردم با رعایت تمامی موارد بهداشتی به خود و دیگران در امر ریشه کن شدن این مشکل کمک کنند، هر چه بیشتر در خانه بماینم می توانیم از انتشار آن بسرعت کم کرده و سریعتر ریشه این بیماری را در کشور بکنیم.

 

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید