حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی
تاریخ: 10:34 :: 2020/03/17
تکلیف جدید برای تولیدکنندگان و واحدهای صنفی/ افزایش تولید و فروش کالا با نرخ مصوب/ اصناف در راستای عرضه کالا بدون وقفه نسبت به توزیع مایحتاج ضروری فعال هستند

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با صدور بخشنامه‌ای به اتاق‌های بازرگانی و اصناف و نیز روسای سازمان صمت ۳۱ استان کشور، خواستار افزایش تولید و فروش ارزاق عمومی با نرخ مصوب شد. حسین مدرس خیابانی، قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با صدور بخشنامه‌ای خطاب به روسای اتاق […]

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با صدور بخشنامه‌ای به اتاق‌های بازرگانی و اصناف و نیز روسای سازمان صمت ۳۱ استان کشور، خواستار افزایش تولید و فروش ارزاق عمومی با نرخ مصوب شد.

حسین مدرس خیابانی، قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با صدور بخشنامه‌ای خطاب به روسای اتاق های بازرگانی و اصناف ایران و نیز سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان کشور از آنها درخواست کرد تا تمامی واحدهای تحت پوشش صنوف و اتاق‌های بازرگانی در سراسر کشور، ضمن افزایش تولید و رعایت حال هموطنان در ارایه نرخ‌های مصوب و عرضه کالاها و ارزاق عمومی، مواد شوینده و ضدعفونی کننده، در سراسر  روزها حتی ایام تعطیلات( به جز اول فروردین)، بدون وقفه و در تلاشی سازنده و ماندگار، برای تامین مایحتاج مردم بکوشند.

وی در این بخشنامه اعلام کرده است: این روند تا پایان فروردین ۹۹ ادامه داشته و تمامی شبکه‌های حمل و نقل منطقه‌ای و کشوری مکلف هستند نهایت همکاری را در نقل و انتقال کالاهای مورد نیاز مردم به کار بندند؛ ضمن اینکه واحدهای نظارتی استانی نیز، باید وظیفه خطیر و دقیق نظارت را به خوبی انجام دهند.

مدرس خیابانی بار دیگر تاکید کرد: اصناف در راستای عرضه کالا بدون وقفه نسبت به توزیع مایحتاج ضروری مورد نیاز مردم فعال هستند.

پاسخی بگذارید