رسول شجری رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران
تاریخ: 13:56 :: 2020/03/16
طرح جشنواره بهاره مجازی در آینده هم استمرار یابد/ کرونا بازار شب عید برای اصناف را از بین برد

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران با بیان اینکه فرصت استفاده صنوف از طرح جشنواره بهاره مجازی بسیار اندک است، گفت: امیدواریم این طرح خوب در آینده هم استمرار یابد. رسول شجری در مورد جشنواره بهاره مجازی گفت: با توجه به لزوم کاهش تردد در شهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جشنواره بهاره مجازی به […]

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران با بیان اینکه فرصت استفاده صنوف از طرح جشنواره بهاره مجازی بسیار اندک است، گفت: امیدواریم این طرح خوب در آینده هم استمرار یابد.

رسول شجری در مورد جشنواره بهاره مجازی گفت: با توجه به لزوم کاهش تردد در شهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جشنواره بهاره مجازی به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت شکل گرفت.

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران بیان داشت: برگزاری جشنواره بهاره مجازی در شرایطی که اغلب صنوف با کسادی بازار دست و پنجه نرم می‌کنند، فرصت مناسبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای اصناف فراهم آورده تا با بهره‌گیری از شرایط موجود و به کمک فروشگاه‌های اینترنتی کالاهای دپوشده خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در معرض فروش قرار دهند.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره‌ای فقط نباید مختص امسال باشد، گفت: در آینده هم می‌توان از این طرح بهره گرفت و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گسترش داد.

شجری با بیان اینکه تمام کارهای مرتبط به برگزاری جشنواره مجازی بهاره مجازی به صورت کاملا فوری انجام شده است، افزود: بهره‌گیری هرچه بیشتر از این طرح مستلزم برنامه‌ریزی جامع‌تری بود اما با توجه به شرایط این اتفاق شکل گرفت و ما هم تمام تلاش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم تا اصناف را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در جهت شرکت در این جشنواره راهنمایی کنیم.

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران اظهار داشت: اگرچه زمان برگزاری طرح جشنواره بهاره مجازی کوتاه و از ۲۳ تا ۲۹ اسفندماه ۹۸ است، اما امیدواریم اصناف بتوانند در شرایط فعلی حداکثر استفاده از این طرح را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشند.

وی بیان داشت: در مجموع با توجه به شرایط اقتصادی کشور صنف تولیدکنندگان کفش دست‌دوز در طول سال مشکلات اقتصادی و مالی بسیاری داشته‌اند که امیدوار به رونق بازار کساد خود در شب عید بودند.

شجری اظهار داشت: اما با توجه به شیوع ویروس کرونا فرصتی برای کسب عایدی از بازار شب عید برای اصناف به وجود نیامد.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید