خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران
تاریخ: 13:42 :: 2020/03/16
با این وضعیت اصناف دو ماه دیگر هم نمی‌توانند مالیات بدهند/ دولت جرایم مالیاتی را یک سال به عقب بیندازد

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران با توجه به شرایطی که شیوع کرونا بر اصناف تحمیل کرده است، گفت: با این وضعیت اصناف دو ماه دیگر هم نمی‌توانند مالیات بدهند و میبایست دولت جرایم مالیاتی را یک سال به عقب بیندازد. خسرو ابراهیمی نیا افزود: خردادماه زمان اظهارنامه‌های مالیاتی است اما اصناف پولی در اختیار […]

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران با توجه به شرایطی که شیوع کرونا بر اصناف تحمیل کرده است، گفت: با این وضعیت اصناف دو ماه دیگر هم نمی‌توانند مالیات بدهند و میبایست دولت جرایم مالیاتی را یک سال به عقب بیندازد.

خسرو ابراهیمی نیا افزود: خردادماه زمان اظهارنامه‌های مالیاتی است اما اصناف پولی در اختیار ندارند که بتوانند مالیات یک سال اخیر را پرداخت کنند.

ابراهیمی نیا اظهار داشت: پرداخت مالیات دو ماه به تعویق افتاده اما باید توجه داشت که اصناف تا دو ماه دیگر چگونه پول به دست بیاورند و مالیات را بپردازند؟ خردادماه زمان اظهارنامه‌های مالیاتی است اما اصناف پولی در اختیار ندارند که بتوانند مالیات یک سال اخیر را پرداخت کنند.

وی بیان کرد: هنوز بخشنامه‌های دولت به دستگاه‌ها و سازمان‌ها ابلاغ نشده است و از دولت خواستار نظارت بیشتر بر بخشنامه‌های مصوب و شنیدن صدای فعالان اقتصادی هستیم.

ابراهیمی‌نیا افزود: یکی از خواسته‌های اصناف به تعویق انداختن اظهارنامه مالیاتی به مدت سه ماه است. همچنین جرائمی که امسال موعد پرداخت آنها است یک سال دیگر بدون در نظر گرفتن جریمه بیشتر امهال شود.

پاسخی بگذارید