خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران
تاریخ: 14:35 :: 2020/02/26
لزوم رعایت کامل مسائل بهداشتی توسط تالارهای پذیرایی/ لغو مراسم در تالارها به دلیل شیوع کرونا مشمول جریمه‌ای نیست

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران از ابلاغ بخشنامه‌ای مبنی بر لزوم رعایت کامل مسائل بهداشتی و عدم دریافت هرگونه وجه به عنوان فسخ در این ایام به واحدهای صنفی خبر داد. خسرو ابراهیمی نیا اعلام کرد که تالارهای پذیرایی با رعایت نکات بهداشتی همچنان به […]

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران از ابلاغ بخشنامه‌ای مبنی بر لزوم رعایت کامل مسائل بهداشتی و عدم دریافت هرگونه وجه به عنوان فسخ در این ایام به واحدهای صنفی خبر داد.

خسرو ابراهیمی نیا اعلام کرد که تالارهای پذیرایی با رعایت نکات بهداشتی همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند و تاکنون ابلاغیه‌ای مبنی بر توقف فعالیت‌ از وزارت بهداشت دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه تالارهای پذیرایی تحت نظارت وزارت بهداشت است و نکات بهداشتی را رعایت می‌کند، گفت: اخیرا بخشنامه‌ای مبنی بر لزوم رعایت کامل مسائل بهداشتی به واحدهای صنفی ابلاغ کردیم.

ابراهیمی‌نیا با اشاره به لزوم رعایت نکات بهداشتی از جانب مهمانان سالن‌ها، گفت: اخیرا در مواردی شاهد کنسل کردن مهمانی‌ها از جانب خود مردم بودیم، اما اطلاع دقیق از میزان آن در دسترس نیست.

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران در ادامه اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور (احتمال انتشار ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه)، اگر افراد به هر دلیلی تمایل به لغو مراسم و مجالس خود داشتند، می‌توانند مراسم خود را بدون هیچ‌ جریمه‌ای لغو کنند. طی بخشنامه ای به واحد های صنفی این اتحادیه اعلام کردیم در صورت کنسل نمودن متقاضیان از اخذ هرگونه وجه به عنوان فسخ قرارداد جدا خودداری نموده و مبلغ بیعانه رو عینا عودت نمایند.

پاسخی بگذارید