بیژن نوروز مقدم رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران
تاریخ: 13:18 :: 2020/02/26
نانوایان نکات بهداشتی را رعایت کنند

بیژن نوروزمقدم رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران گفت: از نانوایان تقاضا داریم به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و حفظ سلامت جامعه، در رعایت نکات بهداشتی دقت لازم را داشته باشند. بیژن نوروز مقدم بیان کرد: ما استفاده از دستکش‌های یکبار مصرف را به نانوایان پیشنهاد داده‌ایم و توصیه کردیم که حتی‌الامکان به […]

بیژن نوروزمقدم رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران گفت: از نانوایان تقاضا داریم به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و حفظ سلامت جامعه، در رعایت نکات بهداشتی دقت لازم را داشته باشند.

بیژن نوروز مقدم بیان کرد: ما استفاده از دستکش‌های یکبار مصرف را به نانوایان پیشنهاد داده‌ایم و توصیه کردیم که حتی‌الامکان به جای دریافت پول از مشتریان، از دستگاه‌های کارتخوان استفاده کنند.

نوروز مقدم ادامه داد: البته بر اساس مقالات علمی، ویروس کرونا در اثر حرارت از بین خواهد رفت اما ضروری است که نانوایان هنگام ارائه نان به مشتری، توجهات لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اعلام نکات بهداشتی لازم به نانوایان از طریق پیامک افزود: نانوایان مهم‌ترین غذای جامعه را تامین می‌کنند و با این حال، رعایت بهداشت در تمامی شرایط از سوی این صنف به شدت الزامی است و امیدواریم در شرایط حساس فعلی، حساس‌تر عمل کنند.

 

 

 

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید