محسن خردمند رئیس اتحادیه صنف سراجان تهران
تاریخ: 12:48 :: 2020/02/24
برای شب عید افزایش قیمت نداریم/بازار کشش افزایش قیمت را ندارد/علی رغم گرانی مواد اولیه، اعضاء بازار را اشباع کرده اند

رئیس اتحادیه صنف سراجان تهران با بیان اینکه برای شب عید افزایش قیمت نداریم اظهار داشت: از آنجایی که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و ایام نوروز را در پیش داریم و طبیعتاً مردم خریدهای نوروزی خود را انجام می دهند؛ افزایش قیمت در این صنف نداریم. محسن خردمند با اشاره به اینکه […]

رئیس اتحادیه صنف سراجان تهران با بیان اینکه برای شب عید افزایش قیمت نداریم اظهار داشت: از آنجایی که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و ایام نوروز را در پیش داریم و طبیعتاً مردم خریدهای نوروزی خود را انجام می دهند؛ افزایش قیمت در این صنف نداریم.

محسن خردمند با اشاره به اینکه در صنف سراج ، افراد بیشتر برای خرید کیف زنانه، چمدان و کمربند به واحدهای صنفی مراجعه می کنند افزود: قیمت کالاها و ملزومات موجود در صنف سراج هیچ گونه تغییری نکرده است.

وی میزان تولیدات رسته های صنف سراج را به اندازه کفایت و نیاز بازار برشمرد و اظهار داشت: تولیدات به میزان لازم و کافی انجام شده و بازار را سیراب می کند، حتی با وجود گران شدن مواد اولیه که در نتیجه آن ،محصول نهایی گران می شود، اما افزایش قیمتی در کالاهای مورد نیاز و تقاضای مردم اتفاق نیفتاده است، چرا که بازار کشش افزایش قیمت بیش از این را ندارد.

خردمند با بیان اینکه بازار شب عید این صنف هنوز رونق نگرفته است اضافه کرد: در ماه های اخیر کاملاً رکود داشته ایم و هنوز بازار شب عید این صنف رونق نگرفته که عموماً در هفته پایانی، مراجعات و تقاضا بیشتر می شود، البته برخی از کالاهای این صنف مانند کوله پشتی های مدارس، فصل تقاضای خود را دارد و بیشترین متقاضی در پاییز است.

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید