رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران
تاریخ: 13:20 :: 2020/02/23
قیمت طلا افزایش داشته است/ اونس جهانی طلا۳۰ دلار افزایش قیمت داشته است

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: طلا و سکه امروز در بازار نسبت به روز پنج شنبه، افزایش قیمت داشته است. ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران درباره وضعیت بازار امروز طلا و سکه اظهار کرد: هرگرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز پنج شنبه گذشته، ۳۵ هزار […]

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: طلا و سکه امروز در بازار نسبت به روز پنج شنبه، افزایش قیمت داشته است.

ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران درباره وضعیت بازار امروز طلا و سکه اظهار کرد: هرگرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز پنج شنبه گذشته، ۳۵ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران ادامه داد: امروز نسبت به پنج شنبه، هر مثقال طلا ۱۵۰ هزار تومان و هر اونس جهانی طلا ۳۰ دلار افزایش قیمت داشته است.

محمدولی ابراز امیدواری کرد که بازار طلا و سکه بتواند روند کاهشی به خود بگیرد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در پاسخ به این پرسش که وضعیت بازار تا پایان هفته چگونه ارزیابی می‌شود؟ تصریح کرد: بازار طلا و سکه را می‌توان از روز دوشنبه به بعد ارزیابی کرد چرا که بازار‌های جهانی کار خود را در بازار شروع می‌کنند.

محمدولی از مردم درخواست کرد که زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند که بازار روند متعادلی داشته باشد.

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران در پایان گفت: اونس جهانی طلا دچار نوساناتی در بازار شده است که همین امر سبب شده بر بازار طلا و سکه کشور تاثیر گذارد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۶۴۴ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۶۹ هزار و ۴۵ تومان است.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید