با حضور عضو هئیت رئیسه اتاق و اکثریت اعضاء
تاریخ: 11:09 :: 2020/02/18
کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات اتاق اصناف تهران با حضور علی فاضلی عضو هئیت رئیسه اتاق و اکثریت اعضای کمیسیون به ریاست دکتر علی توسطی امروز سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. با توجه به صورت جلسه قبلی کمیسیون مبنی بر بررسی مسائل و دغدغه های خاص […]

کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات اتاق اصناف تهران با حضور علی فاضلی عضو هئیت رئیسه اتاق و اکثریت اعضای کمیسیون به ریاست دکتر علی توسطی امروز سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

با توجه به صورت جلسه قبلی کمیسیون مبنی بر بررسی مسائل و دغدغه های خاص برخی از اتحادیه ها و انعکاس آنها به هئیت رئیسه اتاق جهت پیگیری های لازم و حضور اعضای اتحادیه صنف دارندگان انبارهای کالای تجاری و سراها ابتدا سیدمهدی کشاورز رئیس و دیگر اعضای هئیت مدیره اتحادیه مذکور به بیان چالش ها و مسائل مبتلابه صنف خود از جمله مشکلات مربوط به سامانه جامع انبارداران- اخذ عوارض پسماند و عوارض کسب و پیشه- بلاتکلیفی انبارداران بین گمرک و دارایی- مشکلات مرتبط با سازمان آب در ارتباط با تامین آب مورد نیاز در مواقع اضطراری- بلاتکلیف بودن انبار داران در بحث سیستم کدینگ- مشکلات امنیتی بویژه در پی افزایش قیمت بسیاری از کالاها و چالش های دیگر پرداختند.

پس از استماع صحبتهای هئیت مدیره اتحادیه انبارداران مقرر شد تمام مطالبات و نقطه نظرات بیان شده به صورت آنالیر و تفکیک شده از سوی کمیسیون به هئیت رئیسه اتاق جهت بررسی های بیشتر منعکس شود؛ همچنین با توجه به حضور علی فاضلی عضو هئیت رئیسه مقرر شد طی هماهنگی های لازم جلسه مشترکی با سردار رحیمی، اتحادیه و اتاق اصناف جهت واکاوی مشکلات امنیتی این صنف تشکیل شود.

در این جلسه همچنین مصوب شد در ادامه بررسی مسائل خاص اتحادیه ها برای جلسه آینده از هئیت مدیره اتحادیه حمل و نقل بار کالای سبک شهری دعوت به عمل آید.

در ادامه جلسه مقرر گردید جهت برگزاری جلسه ای با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی انجام گیرد؛ ضمن اینکه آقای بهروز میلانی با اکثریت آرا به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب گردید.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید