اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گل و گیاه تهران
تاریخ: 14:35 :: 2020/02/17
امسال در کشور تولید گل بسیار زیاد شده است/قیمت های گل به نسبت تولیداتی که داشته ایم تغییر نکرده است

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گل و گیاه تهران اظهار داشت: خوشبختانه امسال در کشور تولید گل بسیار زیاد شده است، بنابراین در فراوانی و قیمت آن تاثیر بسزایی داشته، حتی برای روزهای مبارک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت علی (ع) هیچ تغییر قیمت یا کمبودی نداشته و نداریم. اکبر شاهرخی  رئیس اتحادیه صنف فروشندگان […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گل و گیاه تهران اظهار داشت: خوشبختانه امسال در کشور تولید گل بسیار زیاد شده است، بنابراین در فراوانی و قیمت آن تاثیر بسزایی داشته، حتی برای روزهای مبارک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت علی (ع) هیچ تغییر قیمت یا کمبودی نداشته و نداریم.

اکبر شاهرخی  رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گل و گیاه تهران در ادامه با اشاره به فراوانی استقبال از گلها و گلدانهای نوروزی افزود: در روزهای نزدیک سال نو گلهای رز در رنگهای مختلف- داوودی – مریم- میخک و گلدان های سیکلمه- پامچال- سمبل و  سینره طرفداران زیادی دارد و بازارها و واحدهای صنفی نیز عرضه خوبی در انواع مذکور دارند که بیشتر در شهر محلات – پاکدشت- اطراف تهران و گلخانه های تهران پرورش می یابند.

شاهرخی اضافه کرد: قیمت های گل به نسبت تولیداتی که داشته ایم تغییر نکرده و قیمت گلدانها نیز هنوز استخراج نشده است. برای سبزه شب عید نیز در تلاش هستیم تا به جهت عدم اصراف در مصرف گندم، عدس و… ترتیبی اتخاد کردیم تا به  کشاورزانی که در این کار فعال هستند اطلاع رسانی نماییم، جایگزین مناسبی نظیر کاشت تخم نارنج برای سبزه انجام دهند تا هم اصراف نشود و هم اینکه بسیار زیباست.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید