احمد رحمانی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان چینی، بلور و لوستر تهران
تاریخ: 12:53 :: 2020/02/12
همه باید قانون نصب برچسب قیمت را رعایت کنند/

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان چینی، بلور و لوستر اظهار داشت: نصب برچسب از سال های دور در این اتحادیه به اعضاء اطلاع رسانی شده و همه این قانون را رعایت می کنند. احمد رحمانی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان چینی و بلور و لوستر گفت: بازرسان اتحادیه به طور دوره ای از واحد های صنفی بازرسی […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان چینی، بلور و لوستر اظهار داشت: نصب برچسب از سال های دور در این اتحادیه به اعضاء اطلاع رسانی شده و همه این قانون را رعایت می کنند.

احمد رحمانی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان چینی و بلور و لوستر گفت: بازرسان اتحادیه به طور دوره ای از واحد های صنفی بازرسی کرده و در صورت عدم رعایت قانون  از جمله عدم نصب برچسب قیمت تتذکرات و اقدامات لازم را ارایه می دهند.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان چینی و بلور و لوستر بیان کرد: این اتحادیه دارای ۲۸۵ عضور با پروانه کسب است که در  پنج رسته خرده فروشان انواع لوستر، آباژور و آئینه و شمعدان- خرده فروشی انواع ظروف و لوازم چینی،شیشه ای، کریستال و بلور – دفتر سازندگان و کارگاه های بلور سازی- تراشکار زنبق لوستر و نقاشان ، گلزن های بلور و چینی-تولید و فروش قطعات چینی و سرامیک و لوستر پروانه کسب صادر می کند؛ ضمن اینکه که در مراکزی نظیر شوش- تیمچه حاجب الدوله بازار – ۱۵ خرداد متمرکز شده اند.

وی در ادامه ابراز داشت: اتحادیه دارای  کمیسیون های بازرسی- فنی- شکایات و حقوقی است، اینجانب  پنج دوره در هیات مدیره  اتحادیه  در سمت های مختلف فعالیت داشته ام که دو دوره آن سمت ریاست را بر عهده گرفتم.

رحمانی گفت: نصب برچسب از سال های دور در این اتحادیه به اعضاء اطلاع رسانی شده و همه این قانون را رعایت می کنند، همچنین بازرسان اتحادیه بطور دوره ای از واحد های صنفی بازرسی کرده و در صورت عدم رعایت تذکرات لازم را می دهند.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید