آیت الله نعیم آبادی رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس
تاریخ: 10:51 :: 2020/02/12
 انتخاب نماینده ای شایسته از سوی وزیر صمت در اصناف کشور ستودنی است/ خمس با همت مردان بزرگ احیا می شود

رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس در آیین افتتاح دفتر کارگروه این بنیاد در اصناف کشور گفت: ارتباط بازاریان و روحانیت از قدیم مرسوم بوده و   انتخاب نماینده ای شایسته از سوی وزیر صمت در اصناف کشور ستودنی است. آیت الله نعیم آبادی رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس گفت: بازار همواره به […]

رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس در آیین افتتاح دفتر کارگروه این بنیاد در اصناف کشور گفت: ارتباط بازاریان و روحانیت از قدیم مرسوم بوده و   انتخاب نماینده ای شایسته از سوی وزیر صمت در اصناف کشور ستودنی است.

آیت الله نعیم آبادی رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس گفت: بازار همواره به جز در بحث پرداخت وجوهات و سهم امام، پشتوانه بزرگ حوزه بوده است. هرچند مدتی است که پرداخت خمس به عنوان یک واجب الهی کمرنگ شده است و از این رو باید به همت مردان بزرگ این قشر پر رنگ شود. برگزاری چنین نشست هایی بین این دو قشر پر سابقه است.

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد: بحث خمس از سمت دشمن مورد هجوم است و از ناحیه دوستان نیز مورد غفلت واقع شده است. بنابراین همراهی با این کارگروه و عمل به این واجب مظلوم منجر به رفع فسادها و دزدی ها خواهد شد و در کشور مشکلی نخواهیم داشت. چرا که خمس از جانب خدا برای حل مشکلات مطرح شده است.

نماینده سابق ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: بنده افتخار می کنم که وزیر محترم صمت آقای ابراهیم درستی را به عنوان نماینده خود در اصناف کشور انتخاب کرده اند و بی شک ایشان بهترین گزینه برای این مسئولیت هستند.

رئیس بنیاد بین المللی احیای فریضه خمس یادآور شد: توانمندی جناب آقای درستی بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم با همان اعتقادی که همه داریم کاری کنیم که در محضر امام زمان (عج) سربلند باشیم. همه شما افراد حاضر در این کارگروه در بازار نقش دارید و می توانید در احیاء خمس در کشور نقش داشته باشید اما این کاری نیست که هر کسی از جمله بنده بتوانیم انجام دهیم. بنابراین این امر خیر به خود اصناف واگذار شده است و این کارگروه تنها جنبه فرهنگ سازی دارد.

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید