ابراهیم درستی رئیس کارگروه احیای فرهنگ خمس در اصناف کشور
تاریخ: 10:36 :: 2020/02/12
اصناف بازوان ستبر انقلابند و هدف کارگروه، احیای نقش پررنگ فریضه ی متبرک خمس است/ هر کس خمس و زکات مال خود را بپردازد برکت آن بیشتر می شود

آیین افتتاح دفتر کارگروه اصناف بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس با حضور آیت الله غلامعلی نعیم آبادی رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران، ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و رئیس این کارگروه، خسروابراهیمی نیا نایب رئیس دوم هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران و جمعی […]

آیین افتتاح دفتر کارگروه اصناف بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس با حضور آیت الله غلامعلی نعیم آبادی رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران، ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و رئیس این کارگروه، خسروابراهیمی نیا نایب رئیس دوم هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران و جمعی از بزرگان اصناف و بازار برگزار گردید.

ابراهیم درستی رئیس کارگروه احیای فرهنگ خمساحیای نقش پررنگ فریضه ی متبرک خمس است در این مراسم با تاکید بر پایبندی و نقش اصناف در تداوم و زنده نگه داشتن آیین و احکام اسلامی گفت:  اصناف بازوان ستبر انقلابند و هدف تشکیل «کارگروه احیای فرهنگ خمس» این است که با احیای فریضه ی متبرک خمس این نقش همچنان پررنگ بماندکه هر کس خمس و زکات مال خود را بپردازد برکت آن بیشتر می شود.

نماینده وزیر صمت در اصناف کشور در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر و تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: ما می توانیم به خود ببالیم که در کشورمان افرادی داشته و داریم که بدون تکبر و غرور در راه اسلام و میهن جان فشانی کردند. آنچنان که از این سردار شهید پرسیدند: «آیا کاندیدای ریاست جمهوری خواهید شد؟» و ایشان پاسخ دادند: «من کاندید گلوله هستم. »

وی در ادامه بیان کرد: مفتخر هستیم که امروز دفتر کارگروه اصناف بنیاد بین المللی احیاء فرهنگ خمس از سوی آیت الله نعیم آبادی افتتاح شد. اصناف و بازاریان بازوان ستبر انقلاب هستند و هدف از این کارگروه این است که با احیای فریضه ی متبرک خمس این نقش همچنان پررنگ بماند.

رئیس کارگروه احیای فرهنگ خمس در اصناف کشور تاکید کرد: هر کس خمس و زکات مال خود را بپردازد برکت آن بیشتر می شود.

پاسخی بگذارید