با حضور اکثریت اعضاء
تاریخ: 12:34 :: 2020/02/10
کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران به ریاست محمدباقر معتمد و با حضور  اکثریت اعضای کمیسیون جهت بررسی موضوعات و  پیگیری برخی موارد مربوطه  امروز دوشنبه  ۲۰ بهمن ماه ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه اعضای کمیسیون با توجه به موضوع دستور جلسه ” تحلیل و تجزیه […]

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران به ریاست محمدباقر معتمد و با حضور  اکثریت اعضای کمیسیون جهت بررسی موضوعات و  پیگیری برخی موارد مربوطه  امروز دوشنبه  ۲۰ بهمن ماه ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه اعضای کمیسیون با توجه به موضوع دستور جلسه ” تحلیل و تجزیه آخرین اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران” نظرات خود را در ارتباط با شکل برگزاری و الکترونیکی شدن سیستم رای گیری  ارایه داده و در کل آن را مثبت ارزیابی نمودند.

 اعضای کمیسیون همچنین در ارتباط با موضوع تصویه حساب کارمندان به عنوان دیگر دستور جلسه و شفاف سازی در خصوص برگزاری نشست مشترک فی مابین مسئولان و کارشناسان سازمان امور مالیاتی و روساء و مسئولان اتحادیه های صنفی با موضوع ماده ۱۸۶ قانون مالیات های مستقیم  به بحث بررسی پرداخته و  نظرات خود را در راستا اعلام داشتند.

 در جریان این جلسه مقرر شد نسبت به موضوع ” مالیات بر عواید غیر مولد” اعضای کمیسیون مطالعات و اطلاعاتی را جلسه ارایه در جلسا بعدی انجام دهند.

 همچنین جهت پاره ای مذاکرات و هماهنگی اعضاء مصوب نمودند از هئیت رئیسه اتاق جهت شرکت در یکی از جلسات کمیسیون دعوت به عمل آید.

 با توجه به اهمیت پیگیری برخی پیشنهادات، طرح ها و راهکارهای ارایه شده از سوی ناطقین قبل از دستور در اجلاس های ماهانه اتاق اصناف تهران، اعضاء مصوب کردند، پیگیری این موارد توسط کمیسیون آموزش و پژوهش در قالب یک پیشنهاد به هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران اعلام گردد.

در این جلسه علی انصافی یکی از اعضای کمیسیون از معافیت عوارض طرح ترافیک برای وسائط نقلیه عمومی اعضای تحت پوشش اتحادیه ( مینی بوس و اتوبوس) با پیگیری مداوم و مستمر اتحادیه خبر داد.

 

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید