با حضور اکثریت اعضاء
تاریخ: 11:58 :: 2020/02/10
کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف تهران fi ریاست محمد خادم منصوری و  اکثریت اعضاء امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه با توجه به فصل بودجه بندی اتحادیه های صنفی و بررسی و تصویب بودجه های رسیده از سوی اتحادیه ها به اتاق اصناف […]

کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف تهران fi ریاست محمد خادم منصوری و  اکثریت اعضاء امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه با توجه به فصل بودجه بندی اتحادیه های صنفی و بررسی و تصویب بودجه های رسیده از سوی اتحادیه ها به اتاق اصناف تهران، کمیسیون ابتدا به برخی از نامه ها و درخواست های اتحادیه های صنفی در این ارتباط با حضور مسئولان حسابرسی اتاق اصناف تهران و روسای دعوت شده تعدادی از اتحادیه ها رسیدگی شد.

بر این اساس در جریان جلسه مذکور، درخواست اتحادیه های صنف سازندگان و فروشندگان عینگ- مهمانپذیران- ناشران- کشبافان- چوب و تخته و آرایشگران مطرح و پس از ارایه و استماع توضیحات و ادله لازم از سوی روسای اتحادیه های فوق الذکر، کمیسیون به موارد خواسته شده رسیدگی و تصمیمات لازم را اتخاذ نمود.

با توجه به اهمیت رسیدگی به بودجه تنظیم شده اتحادیه های صنفی و ضیق وقت، اعضای کمیسیون با تشکیل  جلسه فوق العاده ای در روز شنبه ۲۶ بهمن موافقت کردند.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید