سیدحسین دکمه چی رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان و وابسته تهران
تاریخ: 13:19 :: 2020/02/09
برچسب قیمت کالا موجب اعتماد و اطمینان به اصناف می شود/قیمت و اصالت کالا بایستی برای خریداران کالاها مشخص باشد

رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان و وابسته تهران با بیان اینکه  برچسب قیمت کالا موجب اعتماد و اطمینان به اصناف می شود اظهار داشت: همیشه اتحادیه ها بر این موضوع تاکید داشته و به تمامی صنوف تحت پوشش خود از طریق بخشنامه های مختلف، پیامک و شبکه های مجازی اطلاع رسانی می کنند، استفاده از […]

رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان و وابسته تهران با بیان اینکه  برچسب قیمت کالا موجب اعتماد و اطمینان به اصناف می شود اظهار داشت: همیشه اتحادیه ها بر این موضوع تاکید داشته و به تمامی صنوف تحت پوشش خود از طریق بخشنامه های مختلف، پیامک و شبکه های مجازی اطلاع رسانی می کنند، استفاده از برچسب قیمت موجب اعتماد و اطمینان به اصناف می شود.

سید حسین دکمه چی رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان و وابسته تهران در ادامه افزود: از سال های بسیار دور و قریب به ۲۰ سال گذشته همواره سازمان صمت بر این نکته تاکید داشت تا تمامی کالاهایی که در واحد های صنفی به فروش می رسند دارای بر چسب کالا باشند لذا همیشه اتحادیه ها بر این موضوع تاکید داشته و به تمامی صنوف تحت پوشش خود از طریق بخشنامه های مختلف، پیامک و شبکه های مجازی اطلاع رسانی می کنند.

دکمه چی اضافه کرد: بازرسان اتحادیه به طور مرتب و دوره ای از واحدهای صنفی بازرسی می کنند و در صورت عدم درج برچسب کالا ، به فرد صنفی اخطار می دهند.

او تاکید کرد: قیمت و اصالت کالا بایستی برای خریداران کالاها مشخص باشد و با اطمینان خرید کنند؛ لذا نصب برچسب قیمت یکی از الزامات هر واحد صنفی است که باید رعایت شود.

وی بیان کرد: اتحادیه خرازی فروشان دارای ۱۴ هزار عضو با پروانه و در حال صدور است که در ۱۷ رسته پروانه صادر می کند، این ۱۷ رسته حدود ۱۲۴۰ قلم کالا را به فروش می رسانند.

 

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید