سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران
تاریخ: 10:34 :: 2020/02/09
وضعیت فضای مجازی را کنترل کنید/ فعلا خودرو نخرید/ پیش‌بینی قیمت خودرو تا پایان هفته جاری

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با تاکید بر کنترل  وضعیت فضای مجازی گفت: چنانچه مسئولان وضعیت سایت‌ها و فضای مجازی را کنترل نکنند، قیمت خودروها تا یک هفته آینده نیز گران‌تر می‌شود و با این شرایط بازار خودرو در شب عید آشفته خواهد شد. سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو […]

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با تاکید بر کنترل  وضعیت فضای مجازی گفت: چنانچه مسئولان وضعیت سایت‌ها و فضای مجازی را کنترل نکنند، قیمت خودروها تا یک هفته آینده نیز گران‌تر می‌شود و با این شرایط بازار خودرو در شب عید آشفته خواهد شد.

در ادامه افزود: این روزها افزایش حباب قیمت‌ها نشات گرفته از فضای مجازی است. عده‌ای از افراد که خودروهای زیادی در اختیار دارند هماهنگ شده با فضای مجازی قیمت خودروهایشان را به طور سلیقه‌ای در معرض آگهی قرار می‌دهند. بنابراین افراد عادی نیز به تبعیت از آنها برای فروش خودرو دست نگه داشته‌اند و خریداران واقعی را هم سردر گم کرده‌اند.

او در توصیه‌ای به مردم گفت: قیمت پراید از ۵۳ میلیون تومان به بالا، قیمت پراید ۱۱۱ از ۶۰ میلیون تومان به بالا و قیمت تیبا از ۶۲ میلیون تومان به بالا غیرواقعی است. توصیه ما به مردم این است که در بازار پرحباب خودرو ورود نکنند و برای خرید خودروی مورد نیاز خود صبر کنند؛ چرا که خرید هر خودرویی در این بازار باعث ضرر مصرف‌کننده نهایی خواهد شد.

موتمنی با اشاره به قیمت خودروهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان گفت: فعلا قیمت خودروهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان در فضای مجازی بین شش تا ۱۰ میلیون حباب دارند و قیمت تمام خودروها کاذب است. مردم نگران نباشند خودرو به اندازه کافی در بازار وجود دارد. امیدواریم در این شرایط مردم برای خرید خودرو دست نگهدارند.

او در پیش‌بینی درباره وضعیت بازار خودرو طی یک هفته آینده اظهار کرد: چنانچه مسئولان وضعیت سایت‌ها و فضای مجازی را کنترل نکنند، قیمت خودروها تا یک هفته آینده نیز گران‌تر می‌شود و با این شرایط بازار خودرو در شب عید آشفته خواهد شد.

پاسخی بگذارید