سید مرتضی میری رئیس اتحادیه صنف فروشندگان  لوازم خانگی تهران
تاریخ: 8:56 :: 2020/02/04
بازار لوازم خانگی روند عادی دارد/ حضور در بازار‌های جهانی با استفاده از دانشجویان و شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان  لوازم خانگی تهران گفت: بازار، روند عادی دارد و خوشبختانه مشکلی در زمینه خرید و فروش لوازم خانگی وجود ندارد. سید مرتضی میری رئیس اتحادیه لوازم خانگی درباره وضعیت لوازم خانگی در بازار اظهار کرد: هم‌اکنون افزایش تعداد کارخانه‌ها و بالا بودن قیمت تمام شده از عوامل مهم کاهش حضور در […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان  لوازم خانگی تهران گفت: بازار، روند عادی دارد و خوشبختانه مشکلی در زمینه خرید و فروش لوازم خانگی وجود ندارد.
سید مرتضی میری رئیس اتحادیه لوازم خانگی درباره وضعیت لوازم خانگی در بازار اظهار کرد: هم‌اکنون افزایش تعداد کارخانه‌ها و بالا بودن قیمت تمام شده از عوامل مهم کاهش حضور در بازار‌های جهانی است.
وی ادامه داد: کاهش تعداد کارخانه‌ها و تجمیع آنها موجب می‌شود که کارخانه‌ها تقویت شوند، در چنین شرایطی سایر تولیدکنندگان می‌توانند به جای فعالیت در کارخانه‌های خود به قطعه‌سازی روی آورند؛ متأسفانه همین مشکل را در خودروسازی هم داریم.
میری در ادامه ابراز امیدواری کرد و گفت : برای بهتر شدن حضور در بازار‌های جهانی می‌توان از دانشجویان و شرکت‌های دانش‌بنیان کمک گرفت.
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان  لوازم خانگی تهراندر خصوص وضعیت فعلی لوازم خانگی در بازار تصریح کرد: بازار، روند عادی دارد و خوشبختانه مشکلی در زمینه خرید و فروش وجود ندارد.
میری با اشاره به این موضوع که ورود سه برند جدید در کشور بسیاری از مشکلات موجود در بازار را مرتفع می‌کند، گفت: این امر موجب می‌شود که بسیاری از کمبودها در بازار به حداقل برسد.
او در پایان تأکید کرد: کیفیت برخی از لوازم خانگی تولید شده در کشور با محصولات کشور‌های دیگر قابل قیاس و رقابت است و این نشان‌دهنده بهتر شدن کیفیت اجناس است. خوشبختانه با عمق بخشی برخی از شرکت‌های قطعه‌سازی، وابستگی کشور به قطعات خارجی کمتر از گذشته شده است و همچنین تحریم‌ها نیز تأثیر چندانی در وضعیت تولید لوازم خانگی داخلی نخواهد گذاشت.
برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید