عباس گلشنی ندامانی رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه
تاریخ: 12:43 :: 2020/01/27
نصب نرخنامه در واحدهای صنفی الزامی است/ماده ۱۸۶ بزرگترین مانع برای جذب اعضاء

رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: به تمامی اعضاء از طریق پیامک نرخ خدمات را اعلام داشته و  نسبت به نصب آن بر روی دیوار تاکید کردیم ،نصب نرخ و اعلام قیمت خدمات در واحدهای صنفی الزامی است. عباس گلشنی ندامانی رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه در ارتباط با عدم رعایت قانون نصب برچست […]

رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: به تمامی اعضاء از طریق پیامک نرخ خدمات را اعلام داشته و  نسبت به نصب آن بر روی دیوار تاکید کردیم ،نصب نرخ و اعلام قیمت خدمات در واحدهای صنفی الزامی است.

عباس گلشنی ندامانی رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه در ارتباط با عدم رعایت قانون نصب برچست قیمت و نرخنامه در واحدهای صنفی بیان کرد: در صورت رعایت نشدن این قانون ، واحدهای صنفی متخلف از سوی بازرسان نهادهای مرتبط، مانند؛ تعزیرات-بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه ، جریمه خواهند شد لذا نصب نرخ و اعلام قیمت خدمات در واحدهای صنفی الزامی است.

گلشنی ندامانی در ادامه افزود: این اتحادیه در مقابل ۲۳۰۰ واحد صنفی با پروانه کسب و قانونمند، ۴۰۰۰ واحد صنفی بدون پروانه و غیر قانونمند دارد؛ لذا آمادگی کامل برای جذب اعضای جدید را دارد؛ اما متاسفانه موانع زیادی از جمله اعمال ماده ۱۸۶ سازمان امور مالیاتی و مندرجاتی که در این قانون آمده، اجازه صدور پروانه کسب را نمی دهد ، حال آنکه همه تلاش اتحادیه در مسیر قانونمند نمودن افراد است تا همگی زیر پرچم ضوابط و تحت نظارت به شغل خود مشغول باشند.

وی اضافه کرد: کشور در شرایطی است که بسیاری از جوانان نیازمند شغلی شرافتمند هستند تا از بیکاری نجات یافته و بتوانند تشکیل خانواده بدهند، پس همه ارگانها و نهادها باید دست در دست یکدیگر تلاش کنند تا مسیر اشتغالزایی را هموار نمایند نه اینکه با ایجاد موانع از اشتغالزایی جلوگیری کنیم. لذا از مسئولین و تصمیم سازان این عرصه استدعا دارم شرایط را برای صدور پروانه کسب هموار و آسان نمایند.

رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: اتحادیه دارای دو رسته ، آرایشگران مردانه و کلاه گیس می باشد و در سه درجه بندی اعضاء مشغول خدمت رسانی هستند که درجه یک با نرخ ۲۵ هزارتومان و درجه دو با نرخ ۱۸ هزار تومان و درجه سه با نرخ ۱۵ هزار تومان به افراد خدمات آرایشگری می دهند.

وی افزود: به تمامی اعضاء از طریق پیامک نرخ خدمات را اعلام داشته و تاکید کردیم تا ترخ خدمات را بر روی دیوار واحد صنفی خود نصب نمایند که در غیر این صورت، توسط بازرسانی نهادهای مرتبط، مانند؛ تعزیرات- بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه، جریمه خواهند شد؛ لذا نصب نرخ و اعلام قیمت خدمات در واحدهای صنفی الزامی است.

 

پاسخی بگذارید