رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده
تاریخ: 8:14 :: 2020/01/27
قیمت‌ موادشوینده ثابت مانده است/گرانی سراغ مواد شوینده نمی‌رود

رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده گفت: در حال حاضر نسبت به یک ماه گذشته، ثابت مانده است. رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده درباره وضعیت مواد شوینده در بازار اظهار کرد: در حال حاضر قیمت‌های موادشوینده نسبت به یک ماه گذشته، ثابت […]

رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده گفت: در حال حاضر نسبت به یک ماه گذشته، ثابت مانده است.

رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده درباره وضعیت مواد شوینده در بازار اظهار کرد: در حال حاضر قیمت‌های موادشوینده نسبت به یک ماه گذشته، ثابت مانده است و نمی‌توان پیش بینی کرد که قیمت‌ها تا پایان سال تغییری داشته باشد یا خیر.

وی با اشاره به اینکه قیمتنرخ ارز ثابت مانده است تصریح کرد: این در حالی است که به نظر نمی‌رسد که افزایش قیمتی برای این بازار داشته باشیم.

قهرودی در پاسخ به این پرسش که وضعیت بازار موادشوینده نسبت به سال گذشته تغییر قیمتی داشته است یا خیر؟ افزود: باتوجه به شرایط هر سال یک افزایش قیمت ۲۰ تا ۳۰ درصدی را در بازار شاهدیم.

رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده با اشاره به اینکه ایران، در بخش تولید محصولات شوینده از قابلیت‌های بسیاری بالایی برخوردار است، اظهار کرد: خوشبختانه تا حدی توانسته ایم مشکلات مربوط به این صنف را به حداقل برسانیم، اما امیدواریم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

قهرودی ابراز امیدواری کرد که بازار مواد شوینده هم همانند سایر کالاها، بتواند در جهت تحقق رونق تولید گام بردارد، که البته به نظر می‌رسد ما افزایش قیمتی در این صنف نداشته باشیم و در حال حاضر نسبت به یک ماه گذشته، ثابت مانده است.

رئیس اتحادیه عطار، سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده گفت: خوشبختانه توانسته ایم تا حدی کمبود و مشکلات مربوط به این صنف را مرتفع کنیم.

قهرودی در ادامه بیان کرد: زمانی که بتوانیم قیمت ها را در بازار ثابت نگه داریم؛ این موضوع سبب می شود که دست دلالان و سودجویان در بازار کوتاه شود.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید