با حضور رئیس و اعضای هئیت رئیسه اتاق
تاریخ: 11:00 :: 2020/01/26
کمیسیون حقوقی اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون حقوقی اتاق اصناف تهران با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس، خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم و علی فاضلی عضو هیات رئیسه اتاق  اصناف تهران و اکثریت اعضای کمیسیون امروز یکشنبه ۶ بهمن۹۸ در سالن اجتماعات اتاق اصناف تهران برگزار شد. در این کمیسیون ابتدا محمود آموزگار رئیس کمیسیون به موضوعات مختلفی که در جلسات […]

کمیسیون حقوقی اتاق اصناف تهران با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس، خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم و علی فاضلی عضو هیات رئیسه اتاق  اصناف تهران و اکثریت اعضای کمیسیون امروز یکشنبه ۶ بهمن۹۸ در سالن اجتماعات اتاق اصناف تهران برگزار شد.

در این کمیسیون ابتدا محمود آموزگار رئیس کمیسیون به موضوعات مختلفی که در جلسات گذشته مورد بررسی قرار گرفته و برخی مقرر به پی گیری شده بود اشاره داشته و تاکید کرد، اگر مواردی که مورد نقد قرار می گیرند خوب بررسی شوند کم کم مشکلات حل و بهبود خواهد یافت ، اما اگر در هر رابطه ای هر  نقدی مورد واکنش منفی قرار گیرد و بررسی نشود، موضوع کاملاً ابتر مانده و نه تنها حل نمی شود بلکه به مشکلاتش اضافه می گردد.

در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون به نامه های ارجاعی از سوی هئیت رئیسه رسیدگی و موضوعات را با اشتراک مساعی تحلیل و به ارائه راهکار پرداختند.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید