حسین آقا کوچکی رئیس اتحادیه صنف پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران
تاریخ: 13:19 :: 2020/01/25
تمامی خدمات و کالاهای صنف طبق قانون ارائه می شود/ نصب برچسب قیمت بر روی اجناس الزامی است

 رئیس اتحادیه صنف پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران با تاکید بر اینکه نصب برچسب قیمت بر روی اجناس مورد عرضه صنف الزامی است گفت: هر سال، تغییر نرخ تولیدکنندگان این اتحادیه را طبق قانون طی درخواستی به اتاق اصناف تهران اعلام می کنیم، اما فروشندگان کالاهای مورد عرضه این صنف تمامی کالاهای خود را […]

 رئیس اتحادیه صنف پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران با تاکید بر اینکه نصب برچسب قیمت بر روی اجناس مورد عرضه صنف الزامی است گفت: هر سال، تغییر نرخ تولیدکنندگان این اتحادیه را طبق قانون طی درخواستی به اتاق اصناف تهران اعلام می کنیم، اما فروشندگان کالاهای مورد عرضه این صنف تمامی کالاهای خود را طبق فاکتور خرید به مشتریان عرضه می کنند.

حسین آقا کوچکی رئیس اتحادیه صنف پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران در ادامه بیان داشت: اگر بر روی کالاهای مورد فروش قیمت درج نشده باشد، توسط بازرسانی که از سوی اتحادیه، تعزیرات و اماکن مراجعه می کنند، حتما جریمه خواهند شد، کاسب نیز برای اینکه مورد زیان قرار نگیرد ، سعی می کند قانون را رعایت نماید.

وی گفت: این صنف بخش کوچکی از تلاشگران حوزه تولید هستند، آنچه آرزوی تولیدکننده است رونق تولید است نه هیچ چیز دیگری اما تنها با ادعا و شعار نمی توانیم قدم در عرصه تولید بگذاریم.

وی تاکید کرد: با تمام قوا می خواهیم حرکت کنیم؛ اما موانع پیش رو از جمله کمبود مواد اولیه، ماشین آلات و کمبود نقدینگی که می تواند از طریق دولت و وزارت خانه های زیر مجموعه دولت و بانک ها حل و فصل شود بزرگترین سد پیش روی تولید است که انتظار حل آن می رود.

کوچکی با بیان اینکه دولت باید در کنار بخش خصوصی باشد گفت: دولت نباید خود تجارت کند؛ بلکه باید در تجارت نظارت داشته باشد، اگر مسئولیت بخش خصوصی به خودشان واگذار شود، می توانند مشکلاتشان برطرف کنند.

آقاکوچکی افزود: این اتحادیه دارای ۳۰۰۰ واحد صنفی با پروانه کسب می باشد که در رسته های لباس زیر زنانه و مردانه- دوخت و دوز و فروش پیراهن مردانه- فروش روسری و شال – رب دوشامبر و پیژامه فعالیت می کنند؛ همچنین دارای سه کمیسون بازرسی، شکایات و حل اختلاف و فنی می باشد

پاسخی بگذارید