جلیل غفاری رئیس اتحادیه صنف صحاف تهران
تاریخ: 14:02 :: 2020/01/22
مشتریان این صنف کاملاً اختصاصی عمل کرده و تخصصی حرفه را می شناسند

رئیس اتحادیه صنف صحاف تهران با بیان اینکه مشتریان این صنف کاملاً اختصاصی عمل کرده و تخصصی حرفه را می شناسند اظهار داشت: فعالیت در صنف صحافان مانند دیگر صنوف نیست که قیمت ها مشخص و مشتری با ورودش بتواند به سرعت کالا را انتخاب و خرید کند. جلیل غفاری رئیس اتحادیه صنف صحاف تهران […]

رئیس اتحادیه صنف صحاف تهران با بیان اینکه مشتریان این صنف کاملاً اختصاصی عمل کرده و تخصصی حرفه را می شناسند اظهار داشت: فعالیت در صنف صحافان مانند دیگر صنوف نیست که قیمت ها مشخص و مشتری با ورودش بتواند به سرعت کالا را انتخاب و خرید کند.

جلیل غفاری رئیس اتحادیه صنف صحاف تهران گفت: مشتریان این صنف کاملاً اختصاصی عمل کرده و تخصصی این حرفه را می شناسند. لذا خودشان با انتخاب متریال و طراحی و… انتخاب می کنند تا کالا با چه قیمتی تعیین شود، به طور مثال سر رسید از ۸ هزار تومان وجود دارد تا ۱۰۰ هزار تومان، که کاملاً به انتخاب مشتری بستگی دارد.

وی در ادامه با اشاره به تعیین نرخ برای انواع فعالیت ها و تولیدات این صنف افزود: در بخش تولید در صنف صحافی نمی توان نرخ مشخصی را تعیین نمود؛ چرا که در بحث تولید در هر یک از کالاهایی که در این صنف وجود دارد، انواع متریال و قیمت های مختلف و فعالیت ها و گرافیک خاص و اضافه نمودن یک سری از ملزومات برای هر کالا به میزان قیمت کالا تولید شده می افزاید، تفاوت مابین کالاها را نمی توان به راحتی تشخیص داد، تنها تولیدکنندگان و افرادی که سالها در این حیطه فعالیت داشته اند می توانند و می دانند که کالاهای موردنظرشان با چه نوع کیفیت و یا طراحی تولید شده است و خودشان می دانند که کدام قیمت را انتخاب کنند.

فعالیت در صنف صحافان مانند دیگر صنوف نیست که قیمت ها مشخص و مشتری با ورودش بتواند به سرعت کالا را انتخاب و خرید کند، مشتریان این صنف کاملاً اختصاصی عمل کرده و تخصصی حرفه را می شناسند، لذا خودشان با انتخاب متریال و طراحی و… انتخاب می کنند تا کالا با چه قیمتی تعیین شود، به طور مثال سررسید از ۸ هزار تومان وجود دارد تا ۱۰۰ هزار تومان، که کاملاً به انتخاب مشتری بستگی دارد.

وی بیان کرد: صنف صحاف تهران دارای ۶۰۰ عضو شامل کارگاه هایی است که در ۱۳ رسته سازندگان انواع دفتر-سازندگان انواع آلبوم- سازندگان انواع کارت و پاکت- سازندگان دفترچه های یادداشت-سازندگان جعبه مقوایی- سازندگان انواع کارتن های مقوایی- سازندگان انواع کلاسورو کلاسورسازی- سازندگان جلدهای پلاستیکی- تک جلد ساز- سلفون کش و لمینت کش- فروشندگان ملزومات کار صحافان و دفتر کار فعالیت دارند.

 

 

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید