مصطفی گودرزی رئیس اتحادیه صنف کاشی ساز و کاشی فروش
تاریخ: 14:22 :: 2020/01/21
کشورمان دارای پتانسیل های فراوان در کاشی و سرامیک است

رئیس اتحادیه صنف کاشی ساز و کاشی فروش تهران با بیان اینکه کشورمان دارای پتانسیل های فراوان در کاشی و سرامیک است اظهار داشت: پتانسیل های فراوانی برای تولید کاشی و سرامیک داریم که با اتخاذ سیاست های مناسب دولت در حوزه های بازارهای هدف در خارج از کشور، باعث ارز آوری و اشتغال زایی […]

رئیس اتحادیه صنف کاشی ساز و کاشی فروش تهران با بیان اینکه کشورمان دارای پتانسیل های فراوان در کاشی و سرامیک است اظهار داشت: پتانسیل های فراوانی برای تولید کاشی و سرامیک داریم که با اتخاذ سیاست های مناسب دولت در حوزه های بازارهای هدف در خارج از کشور، باعث ارز آوری و اشتغال زایی شویم.

مصطفی گودرزی رئیس اتحادیه صنف کاشی ساز و کاشی فروش گفت: صنعت کاشی سازی در نوع خود از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار است و در برخی از انواع خود حتی نه تنها در منطقه بلکه در دنیا مطرح است، باید به تولیدکننده و فروشنده در این حوزه، دولت بهای لازم را بدهد که هر دو اکنون آمادگی برای فعالیت های اقتصادی دارند.

وی افزود: تمام کارخانجات کاشی سازی بزرگ زیر مجموعه وزارت صنایع فعالیت می کنند، هر گونه تغییر و تعدیل قیمت کالاهای کاشی در اختیار کارخانجات قرار دارد لذا در تعیین قیمت اصناف هیچگونه دخالتی ندارند و حتی با اصناف مشورت نمی گیرند، اتحادیه در این خصوص نمی تواند دخل و دخالت و تصرفی داشته باشد.

رئیس اتحادیه صنف کاشی ساز و کاشی فروش در ادامه با اشاره به وجود نرخ و قیمت برای کالاها در واحد های صنفی افزود: پس از خرید کاشی ها در واحد صنفی برای هر کدام براساس قیمتی که کارخانجات اعلام داشته اند به علاوه ۱۵ درصد سود آنها را به مشتریان عرضه می داریم، این نرخ کاملاً قانونی و معتبر است.

گودرزی گفت: اعضای این صنف بالغ بر ۵۰۰ عضو دارای پروانه کسب می باشند که در ۱۱ رسته فعالیت می کنند و بیشتر آنها کاشی و سرامیک به فروش می رسانند.

گودرزی تاکید کرد: پتانسیل های فراوانی برای تولید کاشی و سرامیک داریم که با سیاست های خوبی که  دولت در حوزه های بازارهای هدف در خارج از کشور ایجاد می کند، می توانیم باعث ارز آوری و اشتغال زایی شویم.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید