محسن فقیهی رئیس اتحادیه صنف دارندگان اتو سرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران
تاریخ: 13:46 :: 2020/01/21
اتحادیه در چارچوب قانون فعالیت می کند/اخذ عوارض تابلو از صنف عادلانه نیست

رئیس اتحادیه صنف دارندگان اتو سرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران بیان داشت: اتحادیه اتو سرویس تنها براساس و در چارچوب قانون فعالیت می کند و اگر نرخی تغییر یابد به قطع و یقین طبق قانون است. محسن فقیهی رئیس اتحادیه صنف دارندگان اتو سرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران افزود: در تهران […]

رئیس اتحادیه صنف دارندگان اتو سرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران بیان داشت: اتحادیه اتو سرویس تنها براساس و در چارچوب قانون فعالیت می کند و اگر نرخی تغییر یابد به قطع و یقین طبق قانون است.

محسن فقیهی رئیس اتحادیه صنف دارندگان اتو سرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو تهران افزود: در تهران بالغ بر ۸۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب تحت نظر این اتحادیه فعالیت دارد که طبق چارچوب قانون عمل می کند.

وی در ادامه اشاره کرد: اتحادیه دارای ۹ رسته صنفی شامل؛ مکانیک ها –صافکاری- نقاشی اتومبیل- جلوبندی سازی- باطری سازی- شستشو خودرو- تشک دوزی- امداد خودرو و خشکشویی داخل خودرو می باشد.

فقیهی تاکید کرد: کلیه نمایندگی ها و تعمیرکنندگان خودرو که در اتوسرویس های این اتحادیه فعالیت می کنند بر اساس نرخ هایی که خودرو سازها به آنها ارائه می دهند عمل کرده و خودرو را تعمیر می کنند، از سوی دیگر نرخ توقفگاه ها نیز امسال برای صنوفی که در داخل شهر هستند تا ۲۴ساعت ۱۰۰۰۰ تومان و صنوف خارج از شهر نیز ۹۵۰۰ تومان است. اتحادیه اتو سرویس تنها براساس چهارچوب قانون فعالیت می کند و اگر نرخی تغییر کند به قطع و یقین طبق قانون است.

وی با اشاره به مشکلات موجود در اتحادیه به موضوع نصب تابلو ها بر سردرب واحدهای صنفی اشاره کرده و ادامه داد: شهرداری ادعا دارد که نصب تابلو ها به جهت تبلیغ است و از نصب آنها عوارض طلب می کند در حالیکه این تابلوها متعلق به خودروسازهاست و ارتباطی به اتو سرویس ها ندارد، مبالغی که دریافت می دارند بسیار بالاست ، این نه عادلانه است، نه منصفانه.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید