با حضور اعضای هئیت رئیسه اتاق و اکثریت اعضاء
تاریخ: 12:45 :: 2020/01/20
کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران با حضور علی فاضلی عضو هیات رئیسه و حسین درودیان خزانه دار اتاق اصناف و تمامی اعضای کمیسیون، امروز دوشنبه مورخ ۳۰ دی ۹۸ در سالن اجتماعات اتاق اصناف تهران برگزار شد. در این جلسه محمدباقر معتمد رئیس کمیسیون پس از عنوان پاره ای از موضوعات مد نظر […]

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران با حضور علی فاضلی عضو هیات رئیسه و حسین درودیان خزانه دار اتاق اصناف و تمامی اعضای کمیسیون، امروز دوشنبه مورخ ۳۰ دی ۹۸ در سالن اجتماعات اتاق اصناف تهران برگزار شد.

در این جلسه محمدباقر معتمد رئیس کمیسیون پس از عنوان پاره ای از موضوعات مد نظر کمیسیون  در خصوص دستور کار بیان داشت: جمعیت در تمامی شاخص های اقتصادی جزو الویت ها برای موفقیت است به شرطی که درست و اصولی و بر اساس تخصص از آنها استفاده شود، اصناف بزرگترین جمعیت را در کشور به خود اختصاص داده اند که باید به نوبه خود از ایده ها ، افکار و تخصصشان بهره برداری نمود، این جمعیت عظیم که بیشترین شاخص پرداخت مالیات در کشور را به خود اختصاص داده اند در بسیاری از تصمیماتی که برایشان اخذ می شود دخالت داده نشده و از ایده هایشان استفاده نمی گردد.

علی فاضلی و حسین درودیان اعضای هئیت رئیسه پس از استماع موضوعات بیان شده از سوی  اعضاء، با ارایه توضیحاتی ضمن تایید مشکلات موجود، بیان داشتند، برخی از مشکلات در سطح ملی مطرح است و نمی توان تنها از اتاق اصناف انتظار داشت و برخی که در توان هیات رئیسه می باشد در دستور کار قرار دارد و  پی گیری می باشد.

در ادامه رئیس اتحادیه صنف گلگیر و رادیاتور گفت: برای پی گیری امور محوله نیازمند مشاوران خبره حقوقی هستیم تا با ورود و اشراف به موضوعاتی که در توان منطق و علم آنهاست بتوانند بازوی قوی برای اتاق اصناف باشند.

پاسخی بگذارید