با حضور اکثریت اعضاء
تاریخ: 10:32 :: 2020/01/20
کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف تهران با حضور اکثریت اعضاء و به ریاست محمد خادم منصوری امروز دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه در ادامه بررسی بودجه اتحادیه های صنفی برای سال ۹۹ و سرفصل های آن، همچنین موضوع نحوه دریافت کمک های مردمی […]

کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق اصناف تهران با حضور اکثریت اعضاء و به ریاست محمد خادم منصوری امروز دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه در ادامه بررسی بودجه اتحادیه های صنفی برای سال ۹۹ و سرفصل های آن، همچنین موضوع نحوه دریافت کمک های مردمی از سوی اتحادیه های صنفی به برخی از نامه ها و درخواست های رسیده به کمیسیون رسیدگی شد.

بر این اساس کمیسیون مصوب کرد، گزارشی از بیلان کمک های مردمی با محتوی میزان دریافتی، موارد هزینه کرد، اخذ مجوز از اتاق اصناف تهران و دیگر اسناد مورد نیاز هر سه ماه یکبار از طریق حسابرسی جهت بررسی به کمیسیون ارایه گردد.

در ارتباط با درخواست اتحادیه فنآوران رایانه، اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر- اتحادیه محصولات گوشتی و اتحادیه تشک‎دوزان مقرر شد با دعوت از روسای اتحادیه های مذکور توضیحاتی به کمیسیون برای بررسی بهتر ارایه گردد.

در این جلسه  همچنین به درخواست اتحادیه سوپرمارکت داران- اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی و اتحادیه صنایع دستی و اشیای قدیمی در خصوص حق عضویت ها و کمک مردمی با حضور روسای اتحادیه های مذکور رسیدگی و پس از استماع توضیحات آنها تصمیمات لازم  اتخاذ شد.

در پایان این جلسه محمد خادم منصوری رئیس کمیسیون بودجه و تشکیلات از اعضای کمیسیون در راستای تمام تلاش ها و همکاری های همه جانبه اعضای کمیسیون تقدیر و تشکر کرد.

پاسخی بگذارید