با حضور اکثریت اعضاء
تاریخ: 12:37 :: 2020/01/13
کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران با حضور  اکثریت اعضای کمیسیون به ریاست محمدباقر معتمد جهت بررسی موضوعات و  پیگیری برخی موارد مربوطه  امروز دوشنبه  ۲۳دی ماه ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه ابتدا محمدباقر معتمد رئیس کمیسیون گزارشی از نشست مشترک برخی از روسای کمیسیون های […]

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران با حضور  اکثریت اعضای کمیسیون به ریاست محمدباقر معتمد جهت بررسی موضوعات و  پیگیری برخی موارد مربوطه  امروز دوشنبه  ۲۳دی ماه ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا محمدباقر معتمد رئیس کمیسیون گزارشی از نشست مشترک برخی از روسای کمیسیون های اتاق با هئیت رئیسه اتاق ارایه داده و در ادامه  اعضای کمیسیون در ارتباط با برخی موضوعات روز و موثر بر عملکرد و ارتقای جامعه اصناف در حال حاضر و آینده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

از جمله موارد مورد تاکید در این کمیسیون بخشنامه جدید دیوان عدالت اداری در خصوص نحوه تسویه حساب کارگران از سوی کارفرمایان بود که از جهات مختلف بررسی و نسبت به ایجاد بسترهای لازم در راستای اطلاع رسانی و ارایه آموزش های لازم از سوی اتحادیه ها به اعضای تحت پوشش بویژه آشنایی آنها با سیستم های جدید اطلاع رسانی از سوی مراکز مرتبط بود. 

 

 

برچسب ها:

پاسخی بگذارید