با حضور اکثریت اعضاء
تاریخ: 9:56 :: 2020/01/12
کمیسیون  بیمه و مالیات اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون  بیمه و مالیات اتاق اصناف تهران با حضور اکثریت اعضاء به ریاست علی اکبر بخشی جهت رسیدگی و بررسی موضوعات و مسائل  مالیاتی مربوطه امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه ابتدا ابراهیم محمدولی نایب رئیس کمیسیون گزارشی از عملکرد کمیته تعیین شده توسط […]

کمیسیون  بیمه و مالیات اتاق اصناف تهران با حضور اکثریت اعضاء به ریاست علی اکبر بخشی جهت رسیدگی و بررسی موضوعات و مسائل  مالیاتی مربوطه امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا ابراهیم محمدولی نایب رئیس کمیسیون گزارشی از عملکرد کمیته تعیین شده توسط کمیسیون به جهت برگزاری جلسات مشترک فی ما بین کمیسیون بیمه و مالیات اتاق با مسئولان و نمایندگان سازمان امور مالیاتی برای هماهنگی و تعامل بیشتر در ارتباط با موضوعات مالیاتی اصناف به اطلاع اعضای کمیسیون رساند.

بر این اساس با توجه به تشکیل جلسه ای با سارمان امور مالیاتی در تاریخ سی ام دی ماه، اعضای کمیسیون در ارتباط با موضوعات اصلی جهت مطرح شدن در این جلسه و همچنین ارایه راهکارهایی برای رفع برخی از مشکلات مبتلابه مالیاتی اصناف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه جلسه و پس از ارایه توضیحاتی از سوی محمدرضا جعفریان مشاور مالیاتی اتاق در خصوص سرفصل های مطرح شده برای بیان در جلسه فی مابین کمیسیون بیمه و مالیات اتاق با رئیس مالیاتی شهر و استان تهران مقرر شد سرفصل های مذکور به همراه راهکارهای پیشنهادی کمیسیون تحت عناوین ماده ۱۸۶ و مشکلات موجود در این خصوص- مسائل مربوط به مالیات ارزش افزود- هئیت های حل اختلاف و سلیقه ای عمل کردن آنها- چالش های مربوط به بند (۳) ماده۲۴۴- مالیات اتحادیه ها و جراثم مالیاتی در قالب نامه ای تنظیم و در جلسه آینده جهت بازبینی و موافقت اعضای کمیسیون ارایه گردد.

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید