ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران
تاریخ: 10:42 :: 2019/12/31
ابلاغ طرح پیشگیری از تولید و عرضه مانتوهای جلوباز، شیشه ای، توری و نازک/نصب برچسب قیمت در فروشگاه های عرضه پوشاک الزامی ست

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با تاکید بر اینکه نصب برچسب قیمت الزامیست گفت: برای بازرسان اتحادیه و اتاق اصناف این نکته اهمیت ویژه ای دارد و تکلیف مشتری و فروشنده از بابت قیمت کالا کاملاً مشخص میگردد. ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با تاکید بر الزام نصب […]

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با تاکید بر اینکه نصب برچسب قیمت الزامیست گفت: برای بازرسان اتحادیه و اتاق اصناف این نکته اهمیت ویژه ای دارد و تکلیف مشتری و فروشنده از بابت قیمت کالا کاملاً مشخص میگردد.

ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با تاکید بر الزام نصب برچسب قیمت بر کالاهای مورد عرضه در فروشگاه های مربوط به این اتحادیه  اظهار داشت: همواره اتحادیه به تمامی اعضای تحت پوشش خود موضوع الزام نصب برچسب قیمت کالا را اعلام و ابلاغ داشته است.

شیرازی با تاکید بر رعایت صیانت از عفاف و حجاب بیان داشت: در عرصه پوشاک بانوان در تلاشیم تا در  اجرای طر ح پیشگیری و جلوگیری از تولید و عرضه هر گونه مانتو و پوشش های نامتعارف موفق عمل نماییم.

وی افزود: به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان این نوع پوشش های هنجارشکن هشدار داده ایم از تولید و عرضه این نوع کالاها در حال حاضر و بهار و تابسان ۱۳۹۹ جداً خودداری نمایند.

شیرازی گفت: طرح بازدید و نظارت از واحدهای تولیدی و عرضه کننده در حال اجراست که مستمراً نیز ادامه خواهد داشت و با هماهنگی سایر دستگاه های نظارتی با متخلفین برخورد قانونی و قضایی صورت خواهد پذیرفت.

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید