رئیس اتاق اصناف ایران
تاریخ: 10:31 :: 2019/12/18
سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی هنوز داده نشد/لزوم بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی قبل از بررسی لایحه بودجه

رئیس اتاق اصناف ایران خواستار بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی در مجلس قبل از بررسی لایحه بودجه سال ٩٩ شد و گفت: هنوز بنزین سهمیه ای رانندگان تاکسی تلفنی ارائه نشده است.  سعید ممبینی در نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اعضای فراکسیون مجلس و دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصناف […]

رئیس اتاق اصناف ایران خواستار بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی در مجلس قبل از بررسی لایحه بودجه سال ٩٩ شد و گفت: هنوز بنزین سهمیه ای رانندگان تاکسی تلفنی ارائه نشده است.

وی تصریح کرد: حدود ۴۰۰ هزار راننده تاکسی تلفنی در مجموعه کشور فعالیت دارند که تا به این لحظه بنزین سهمیه ای را دریافت نکرده اند؛ اما نهایت تلاش را داشتند تا افزایش قیمتی اعمال نشود و این تعهد اصناف باید دیده شود.

رئیس اتاق اصناف ایران اظهار کرد: در حال حاضر در بحث اقتصادی، شرایط ویژه ای داریم و با توجه به این مساله در بودجه سال ۹۹ افزایش نرخ مالیات دیده شده که فعالان اقتصادی را نگران می‌کند و نمایندگان مجلس باید در بررسی لایحه بودجه به این مساله توجه بیشتری داشته باشند.

وی افزود: اصلاح قانون نظام صنفی سال ۹۲ به تصویب رسید که با برخی ایرادات همراه بود که طرح اصلاحیه قانون نظام صنفی به مجلس ارجاع شده و از نمایندگان مجلس خواستاریم قبل از بررسی لایحه بودجه بحث بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی را در دستور کار مجلس قرار دهند؛ چرا که این موضوع از اهمیت بالایی برای صنوف برخوردار است.

پاسخی بگذارید