ابراهیم محمد ولی رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر،نقره و سکه تهران 
تاریخ: 9:47 :: 2019/12/11
نوسان آزاردهنده و خریدوفروش سخت شد/ امیدواریم بانک مرکزی آرامش را به بازار برگرداند

 رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر و نقره، سکه تهران، نوسان در بازار  را آزاردهنده شده برشمرد و گفت: نوسان در بازار آزاردهنده شده و هر لحظه قیمتها تغییر می کند. تشدید نوسان قیمتی در بازار طلا و ارز موجب شده تا قیمت طلا و سکه رکوردهای جدیدی را به ثبت برسانند. ابراهیم […]

 رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر و نقره، سکه تهران، نوسان در بازار  را آزاردهنده شده برشمرد و گفت: نوسان در بازار آزاردهنده شده و هر لحظه قیمتها تغییر می کند. تشدید نوسان قیمتی در بازار طلا و ارز موجب شده تا قیمت طلا و سکه رکوردهای جدیدی را به ثبت برسانند.

وی با تأکید براینکه سکه در بازار هست و خرید و فروش انجام می شود، افزود: ۸۰ درصد سکه فروش ها خرید و فروش سکه را انجام می دهند و شاید تعدادی به دلیل تشدید نوسان قیمتی، فعلاً خرید و فروش نداشته باشند.

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران ضمن اشاره به نوسان بالا در بازار تصریح کرد: باتوجه به افزایش قیمت ها در بازار، خرید و فروش ها خیلی راحت انجام نمی شود؛ اما امیدواریم بانک مرکزی بازهم آرامش را به بازار برگرداند.

محمد ولی گفت: از آنجایی که قیمت طلا هم افزایش یافته،  قیمت سکه  الان حباب ندارد؛ ولی تقاضا برای خرید سکه بعد از تشدید نوسان قیمتی کمی بیشتر از هفته های قبل شده است.

 

پاسخی بگذارید