سعید موتمئنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران
تاریخ: 8:20 :: 2019/12/11
افزایش کاذب قیمت خودرو‌ها از فضای مجازی آغاز می‌شود/برخی افراد برای کسب سود بیشتر قیمت سازی می‌کنند

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران  با بیان اینکه قیمت واقعی خودرو مشخص نیست، گفت: مشتری در بازار وجود ندارد، اما افزایش قیمت در فضای مجازی غوغا می‌کند. سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران درباره دلایل افزایش قیمت خودرو اظهار کرد: زمانی که نرخ ارز افزایش می‌یابد، بازار خودرو […]

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران  با بیان اینکه قیمت واقعی خودرو مشخص نیست، گفت: مشتری در بازار وجود ندارد، اما افزایش قیمت در فضای مجازی غوغا می‌کند.
سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران درباره دلایل افزایش قیمت خودرو اظهار کرد: زمانی که نرخ ارز افزایش می‌یابد، بازار خودرو نیز آشفته می‌شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران افزود: زمانی که ثبات ارزی وجود نداشته باشد، قیمت‌ها در بازار نیز ثبات نخواهد داشت و سلیقه‌ای اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه بازار تابع عرضه و تقاضاست، گفت: در حال حاضر تقاضایی در بازار نمی‌بینیم و با توجه به بالا رفتن قیمت ارز، کسی اقدام به فروش نمی‌کند.

موتمنی با بیان اینکه البته برخی افراد در این میان با در اختیار داشتن خودرو، قیمت سازی می‌کنند تا بیشترین سود را داشته باشند، بیان کرد: مشتری در بازار وجود ندارد، اما افزایش قیمت در فضای مجازی غوغا می‌کند.

وی افزود: با توجه به نوسان قیمت ارز، قیمت واقعی خودرو مشخص نیست و قیمت‌ها را بالا اعلام می‌کنند.

موتمنی ادامه داد: قیمت پراید ۱۱۱ در حالیکه در فضای مجازی ۵۵ میلیون تومان اعلام می‌شود، اما در بازار ۵۲ میلیون تومان هم خرید و فروش نمی‌شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: در این بازار هیجانی هر کسی ورود کند متضرر می‌شود و باید در انتظار ثبات قیمت ارز بود.

وی اظهار کرد: شرایط بازار از ابتدای سال به گونه‌ای بود که خودروی مزدا با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان، ۳۳۰ میلیون تومان و ۲۵۰ میلیون تومانی هم خرید و فروش شده و تجربه این نوسان‌ها موجب شده در حال حاضر خریدار و فروشنده‌ای در بازار وجود نداشته باشد.

پاسخی بگذارید