با حضور نائب رئیس دوم و اعضای هئیت رئیسه اتاق
تاریخ: 11:07 :: 2019/12/10
کمیسیون امور فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات اتاق اصناف تهران برگزار شد

کمیسیون امور فرهنگی و اجتماعی اتاق اصناف تهران با حضور خسرو ابراهیمی نیا نائب رئیس دوم ،حسین درودیان و علی فاضلی  اعضای هئیت رئیسه اتاق  و اکثریت اعضا ی کمیسیون امروز سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه ابتدا علی فاضلی عضو هئیت رئیسه اتاق […]

کمیسیون امور فرهنگی و اجتماعی اتاق اصناف تهران با حضور خسرو ابراهیمی نیا نائب رئیس دوم ،حسین درودیان و علی فاضلی  اعضای هئیت رئیسه اتاق  و اکثریت اعضا ی کمیسیون امروز سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا علی فاضلی عضو هئیت رئیسه اتاق برخی از مصوبات و پیشنهادات اخیر کمیسیون به هئیت رئیسه را عنوان و خواهان توضیحاتی از سوی کمیسیون شد که علی توسطی رئیس کمیسیون در خصوص مصوبات و پیشنهادات عنوان شده  مطالبی را ارایه نمود و مقرر شد در ارتباط با تشکیل کارگروه دائمی جهت انتخابات، اهداف و خواسته های کمیسیون از تشکیل این کارگروه به صورت کاملا مشخص تدوین و به هئیت رئیسه ارایه شود.

در ارتباط با دیگر مصوبه کمیسیون مبنی بر انتشار بیانیه ای در راستای حمایت از مبارزه و برخورد با فساد، مقرر شد بیانیه ای با همین محتوا از طریق کمیسیون تدوین و جهت تصمیم گیری به هئیت رئیسه ارسال شود.

در خصوص دیگر مصوبه و خواسته کمیسیون جهت برگزاری همایش روابط عمومی مقرر شد کمیسیون برای برگزاری همایش روابط عمومی به منظور تبادل نظر و آشنایی با مفاهیم کلی روابط عمومی اقدام نماید.

در این جلسه همچنین پیشنهاد کمیسیون برای استاندارد سازی برگزاری اجلاس های ماهانه اتاق با تامین برخی ملزومات مورد نیاز برای این مهم به تصویب  اعضاء رسید.

پاسخی بگذارید