با حضور نائب رئیس دوم و اعضای کمیسیون
تاریخ: 13:01 :: 2019/12/09
کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران برگزار شد

 کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران با حضور خسرو ابراهیمی نیا نائب رئیس دوم اتاق و اکثریت اعضای کمیسیون به ریاست محمدباقر معتمد جهت بررسی موضوعات و  پیگیری نامه ها وپیشنهادات ارایه شده به هیات رئیسه  امروز دوشنبه  ۲ دی ماه ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد. در این جلسه […]

 کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران با حضور خسرو ابراهیمی نیا نائب رئیس دوم اتاق و اکثریت اعضای کمیسیون به ریاست محمدباقر معتمد جهت بررسی موضوعات و  پیگیری نامه ها وپیشنهادات ارایه شده به هیات رئیسه  امروز دوشنبه  ۲ دی ماه ۹۸ در محل برگزاری کمیسیون های این اتاق تشکیل شد.

در این جلسه با توجه به حضور خسرو ابراهیمی نیا نائب رئیس دوم اتاق به عنوان مسئول آموزش، در ارتباط با لزوم انتقال و ارایه آموزش های لازم از سوی اتاق و اتحادیه های صنفی به واحدهای تحت پوشش در موضوعات مختلف بویژه .H.S.E بحث و گفت و گو شد و با توجه به پیشنهاد کمیسیون در جلسات پیشین مبنی بر ارایه آموزش .H.S.E زیر نظر کمیسیون مقرر شد اتحادیه ها برای انجام این مهم اولویت بندی شده و پیشنهادات مورد نظر به هئیت رئیسه ارایه گردد.

در این جلسه همچنین با توجه به افزایش میزان آلودگی هوای کلان شهرها، پیشنهاد لزوم توجه دولت برای بسترسازی مناسب جهت استفاده از کاتالیست در خودرو و تعویض موتورسیکلت های فرسوده که از تعداد حدود ۱۱ میلیون دستگاه موجود نیمی از آن فرسوده می باشد بر اساس طرح تعویض سبزبه هئیت رئیسه ارایه شد.

اعضای کمیسیون همچنین متن سخنرانی ریاست کمیسیون که در اجلاس ماهانه اخیر اتاق به مناسبت هفته پژوهش انجام یافت مورد بحث و بررسی قرار داده و نظرات خود را نسبت به بندهای مختلف آن اعلام داشتند.

مقرر شد در جلسه بعدی موضوع بند(ز) ماده ۳۷ قانون نظام صنفی در ارتباط با نظارت اتاق اصناف تهران مورد بررسی قرار گرفته و راهکارها و پیشنهادات لازم در این خصوص ارایه شود.

پاسخی بگذارید