رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران
تاریخ: 11:51 :: 2019/12/04
خودروسازان، خودروهای دوگانه سوز را به بازار عرضه نمی‌کنند

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: بعد از افزایش قیمت بنزین، قیمت خودروهای دوگانه‌سوز در بازار بین هشت تا ۱۰ میلیون تومان گران شده است. متاسفانه خودروسازان پراید، سمند و وانت دوگانه‌سوز را به بازار عرضه نمی‌کنند. سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو در پاسخ به این پرسش که با افزایش قیمت بنزین قیمت […]

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: بعد از افزایش قیمت بنزین، قیمت خودروهای دوگانه‌سوز در بازار بین هشت تا ۱۰ میلیون تومان گران شده است. متاسفانه خودروسازان پراید، سمند و وانت دوگانه‌سوز را به بازار عرضه نمی‌کنند.

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو در پاسخ به این پرسش که با افزایش قیمت بنزین قیمت خودروهای دوگانه سوز چند درصد گران شده است؟ به تجارت‌نیوز گفت: بعد از افزایش قیمت بنزین، قیمت خودروهای دوگانه‌سوز در بازار بین هشت تا ۱۰ میلیون تومان گران شده است. به عنوان مثال قیمت پژو ۴۰۵ با گرانی قیمت بنزین به ۸۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. در حالی که قیمت این خودرو تا قبل از چهارشنبه هفته گذشته بین ۹۰ تا ۹۱ میلیون تومان معامله می‌شد.

سعید موتمنی افزود: در حال حاضر خودروسازان از ارائه خودروهای دوگانه همچون سمند، پراید و وانت صرف نظر کردند و مدت زیادی است که مدل دو گانه‌سوز این خودروها را به بازار تحویل نداده‌اند.

او درباره قیمت نیسان اظهار کرد: قیمت نیسان تک‌سوز ۷۹ میلیون تومان و همچنین قیمت نیسان دو گانه‌سوز در بازار حدود ۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. البته این قیمت‌های ارائه شده تنها روی کاغذ است و احتمال دارد که در بازار متغییر باشد. همچنین قیمت پژو پارس تک سوز در بازار ۱۰۱ میلیون و قیمت پژو پارس دو گانه‌سوز نیز ۱۱۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پاسخی بگذارید