در راستای حمایت از تولید و اشتغال
تاریخ: 11:39 :: 2019/12/04
تفاهم نامه همکاری بانک ایران زمین و اتحادیه بارفروشان تهران منعقد گردید

تفاهم نامه همکاری بانک ایران زمین و اتحادیه بارفروشان تهران با حضور قاسم نوده فراهانی ریاست اتاق اصناف تهران، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، هیئت مدیره و هیئت عامل بانک ایران زمین، مصطفی دارائی نژاد رئیس، هیئت مدیره اتحادیه و شرکت تعاونی بارفروشان تهران، دکتر مهدی اسلامی پناه مشاورعالی رئیس کل بانک مرکزی و دکتر رمضان نژاد […]

تفاهم نامه همکاری بانک ایران زمین و اتحادیه بارفروشان تهران با حضور قاسم نوده فراهانی ریاست اتاق اصناف تهران، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، هیئت مدیره و هیئت عامل بانک ایران زمین، مصطفی دارائی نژاد رئیس، هیئت مدیره اتحادیه و شرکت تعاونی بارفروشان تهران، دکتر مهدی اسلامی پناه مشاورعالی رئیس کل بانک مرکزی و دکتر رمضان نژاد ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی  در راستای ایجاد اشتغال و ارائه با کیفیت خدمات به اعضای اتحادیه بار فروشان تهران به امضای طرفین رسید.

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران در این جلسه گفت: اتاق اصناف تهران دارای ۱۳۵  اتحادیه تحت پوشش می باشد که اتحادیه بارفروشان از مهمترین آنهاست. هدف ما از همکاری با بانک ایران زمین کمک به چرخه تولید و ایجاد اشتغال است که امیدوارم این حرکت الگویی برای دیگر اتحادیه ها باشد.

عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین نیز اظهار داشت: این اطمینان را می‌دهیم که از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنیم تا بتوانیم خدمات را به کامل‌ترین شکل به شما ارائه دهیم. هر سرویس و خدمتی که در نظام بانکی به مردم ارائه می شود در بانک ایران زمین نیز وجود دارد اما نکته ای که ما بر آن تاکید و تمرکز داریمارائه خدمات با کیفیت است.

در این جلسه مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان تهران نیز عنوان کرد: این اتحادیه برنامه هایی برای ساماندهی کشت و آبیاری باغات دارد که در بعضی استان ها در حال اجراست.

دارایی نژاد افزود: ایجاد و راه اندازی سردخانه مرکزی در سازمان با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن نیز جزو خواسته های ماست که  امیدواریم با همراهی بانک ایران زمین بتوانیم این موضوع را پیگیری کنیم. همچنین در خصوص ضمانت نامه و ال سی لازم برای صادر کنندگان این صنف توافقاتی با بانک ایران زمین صورت گرفته است.

در پایان این مراسم تفاهم نامه همکاری بین بانک ایران زمین و اتحادیه بار فروشان تهران به امضاء طرفین رسید.

پاسخی بگذارید