محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم
تاریخ: 11:28 :: 2019/12/02
  نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم مشکل کیفیت آرد ندارند

 رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم گفت:درحال حاضر نانوایان ما از کارخانه‌های تهران و البرز آرد خریداری می‌کنند منتها بخشی از نانوایان که در گذشته از استان‌های دیگر آردشان تامین می‌شد، با محدودیت فروش استانی در سامانه دچار مشکل شده‌اند. محمدجواد کرمی تصریح کرد: نانوایان ما برای تولید نان باکیفیت باید با یکدیگر رقابت کنند […]

 رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم گفت:درحال حاضر نانوایان ما از کارخانه‌های تهران و البرز آرد خریداری می‌کنند منتها بخشی از نانوایان که در گذشته از استان‌های دیگر آردشان تامین می‌شد، با محدودیت فروش استانی در سامانه دچار مشکل شده‌اند.

محمدجواد کرمی تصریح کرد: نانوایان ما برای تولید نان باکیفیت باید با یکدیگر رقابت کنند اما متاسفانه باتوجه به محدودیت پیش آمده در خرید و انتخاب آرد، این رقابت از نانوایان گرفته شده که در نهایت کاهش کیفیت آرد ونان را به دنبال دارد.
کرمی ادامه داد: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در حاشیه مراسم روز ملی نان این وعده را داد که فعالیت سامانه فروش آرد سایر مصارف، به حالت قبل باز می‌گردد اما متاسفانه تاکنون این وعده عملیاتی نشده است.
رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم بیان کرد: در برخی از استان‌های کشور، به دلیل محدودیت کارخانه‌های آرددر تامین گندم کیفی، نانوایان با مشکل کیفیت آرد دست و پنجه نرم می‌کنند و ما از مسئولین خواستاریم فعالیت سامانه را به حالت قبل برگردانند.

پاسخی بگذارید