رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان قطعات و تعمیر کاران دوچرخه و موتور سیکلت
تاریخ: 13:04 :: 2019/11/04
موکب خدام الحسین اتحادیه، قدمگاه زائرین امام حسین شد

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان قطعات و تعمیرکاران دوچرخه و موتور سیکلت تهران اظهار داشت: امسال اتحادیه با برپایی موکب خدام الحسین و ایستگاه صلواتی ، بین راه نجف تا کربلا با ارایه خدمات رفاهی از جمله تعمیر ویلچر و کالسکه از تاریخ ۱۲ الی ۲۷ مهر ماه در خدمت زائران امام حسین بود. مصطفی صفرخانی […]

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان قطعات و تعمیرکاران دوچرخه و موتور سیکلت تهران اظهار داشت: امسال اتحادیه با برپایی موکب خدام الحسین و ایستگاه صلواتی ، بین راه نجف تا کربلا با ارایه خدمات رفاهی از جمله تعمیر ویلچر و کالسکه از تاریخ ۱۲ الی ۲۷ مهر ماه در خدمت زائران امام حسین بود.

مصطفی صفرخانی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان قطعات و تعمیرکاران دوچرخه و موتور سیکلت تهران در همین خصوص توضیح داد: این موکب در عمود ۱۱۲۰ با حضور ۹ نفر از عاشقان حسینی که دو تن از آنها از اعضای هیات مدیره اتحادیه به نام های هومن ابریشم دار و حمیدرضا فخار بروجردی بود در دو شیفت از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب و از ۱۰شب تا ۸ صبح  در حد فاصل نجف تا کربلا مستقر بود.

صفرخانی با بیان اینکه این موکب طی ۱۴ روز که برپا بود تقریباً ۳۰۰ تا ۴۰۰ نوع خدمات را روزانه به زائران ارائه می داد گفت: در این راه گرانقدر بسیاری از دوستان و اتحادیه ها از جمله اتحادیه تجهیزات پزشکی به ریاست آقای قاسم نوده فراهانی، اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل به ریاست آقای غلامرضا بخشی زاده – اتحادیه مکانیسین ها به ریاست آقای  علیرضا نیک آیین و اتحادیه صنف ابزار فروشان تهران به ریاست آقای فریدون غمام نو  هر کدام  ما را در تهیه لوازم کالسکه و ویلچر یاری رسانیدند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ضمن تشکر از مدیریت موکب خدام الحسین  بیان کرد: این خدمات را به یاری خدا از امسال آغاز کرده ایم و پیشنهاد دارم تا با حرکتی جهادی و انقلابی تمامی اتحادیه ها هر کدام در جایگاه و نوع خدماتی که ارائه می دهند از جمله تعمیرات کفش، لباس، ماساژ و … یک صدا و در یک مسیر به امر سرویس دهی و خدمات به زائران کمک و خدمت نماییم .

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان قطعات و تعمیرکاران دوچرخه و موتورسیکلت تهران تصریح کرد: در این مسیر می توان با انسجام بسیجی گونه، شایسته ایرانی بودن را نشان دهیم تا در کل جهان شیعه آل علی نشان دهد که از زمان علی (ع) بوده است.

پاسخی بگذارید