مراسم بزرگداشت روز «مبارزه با استکبار جهانی»
تاریخ: 12:26 :: 2019/11/04
با حضور باشکوه اصناف در کنار دیگر اقشار مردم برگزار شد

مراسم بزرگداشت یوم اله سیزده آبان روز «مبارزه با استکبار جهانی»  و «روز دانش آموز» امروز ۱۳ آبان ۹۸ با شرکت پرشور و با شکوه همه اقشار جامعه از جمله خانواده بزرگ اصناف متدین و ولایتمدار تهران مقابل لانه جاسوسی آمریکا، با سر دادن شعارهای  ضد استکبار جهانی برگزار شد. در این مراسم که جمعی […]

مراسم بزرگداشت یوم اله سیزده آبان روز «مبارزه با استکبار جهانی»  و «روز دانش آموز» امروز ۱۳ آبان ۹۸ با شرکت پرشور و با شکوه همه اقشار جامعه از جمله خانواده بزرگ اصناف متدین و ولایتمدار تهران مقابل لانه جاسوسی آمریکا، با سر دادن شعارهای  ضد استکبار جهانی برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از روسای اتحادیه های صنفی در کنار اصناف تحت پوشش حضور داشتند شرکت کنندگان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از هر گونه استعمار و استثمار جهانی اعلام داشتند.

به همین مناسبت برخی از روسای اتحادیه های صنفی حاضر در این تجمع به بیان نظرات خود به شرح ذیل پرداختند:

دکتر علی توسطی رئیس اتحادیه صنف ماشین آلات کشاورزی، صنعتی و ساختمانی تهران اظهار داشت: همه می دانیم آمریکا تک ابر قدرت نظامی و اقتصادی دنیاست ، اما نمی تواند کشور ایران را با قدمتی چند هزار ساله و منابع طبیعی ارزشمند و دین مشترک مورد سلطه خود قرار دهد.

وی تاکید کرد: ما نباید، هیچ زمانی خود را حقیر بشماریم، امروز روز دانش آموز است و این حضور پررنگ  هم به دفاع از دانش آموزان کشورمان است و هم نشان دهنده حمایت از کشور عزیزمان ایران.

محمد خادم منصوری رئیس اتحادیه صنف فروشندگان دوچرخه و  موتورسیکلت تهران بیان داشت: ما آمده ایم که نشان دهیم وظیفه هر ایرانی است که در موقعیت های حساس در کشورش حضوری بموقع داشته باشد.

وی تصریح کرد: به خاطر کشورمان و ملتمان در صحنه حضور داریم تا  هدفمان که همانا اثبات حقانیت غلبه بر استثمار جهانی است به منصه ظهور برسد.

سعید درخشانی رئیس اتحادیه صنف سوپر مارکت داران تهران اظهار داشت: هر ساله با حضور خود در روز ۱۳ آبان به تمامی دنیا ثابت می کنیم که در راه رسیدن به پایان دادن ظلم و اسثسمار جهانی که همانا آمریکای جنایتکار است از جان و مال خود می گذریم تا کشور همیشه در امنیتی کامل باشد .

صادق فیض آبادی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران بیان داشت: حضور همه آحاد کشور در مناسبت های مهم که در تاریخ ثبت شده اند می تواند نشان از حمایت باشد و  شرکت در تمامی صحنه های انقلاب  هیچ زمانی متوقف نخواهد شد که این شور و اشتیاق در همگان ، خصوصاً اصناف کاملا مشهود است.

مصطفی صفرخانی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیر کاران دوچرخه و موتور سیکلت اظهار داشت: هدف از حضور در صحنه ۱۳ آبان، استکبار ستیزی مردم غیور ایران است ،این روز در تاریخ انقلاب اسلامی یادآور روز تبعید حضرت امام در سال ۴۲ نیز هست که نماد ظلم ستیزی است.

پاسخی بگذارید