ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران
تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
تشدید بازرسی‌ها بر نانوایان/ قیمت نان در پنج سال گذشته هیچ افزایشی نداشته است/نان با کیفیت‌ بهتری باید به دست مردم برسد

نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران از تشدید نظارت‌های لازم همزمان با افزایش قیمت نان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت‌های مصوب اخیر خبر داد. ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران در واکنش به افزایش قیمت نان و نظارت‌های اتاق اصناف بر نظارت بر […]

نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران از تشدید نظارت‌های لازم همزمان با افزایش قیمت نان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت‌های مصوب اخیر خبر داد.

ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران در واکنش به افزایش قیمت نان و نظارت‌های اتاق اصناف بر نظارت بر اجرای قیمت‌های مصوب اخیر و برخورد با هرگونه گرانفروشی نان اظهار کرد: نکته قابل توجه آن است که قیمت نان در پنج سال گذشته هیچ افزایشی نداشته و این در حالی است که با در نظر گرفتن افزایش دستمزدها، افزایش قیمت انرژی و بالارفتن هزینه‌ها طی این پنج سال، منطقی بود که قیمت نان اصلاح شود.

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران ادامه داد: از سوی دیگر قبل از این اقدام، بسیاری از نانوایی‌ها به صورت غیرکارشناسی، اقدام به افزایش قیمت‌های عرضه نان خود کرده بودند که این اقدام اخیر باعث شد تا قیمت نان از آن وضعیت خارج و به صورت قانونمند درآید.

وی تاکید کرد: ما معتقدیم افزایش قیمت نان و قیمت‌های مصوب اخیر باعث خواهد شد تا کیفیت نان‌های عرضه شده به مصرف کنندگان قطعاً بالاتر رود و نان با کیفیت‌تری به دست مردم برسد.

نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران در پایان با بیان اینکه نظارت‌های لازم برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت‌های مصوب اخیر تشدید می‌شود خاطرنشان کرد: اتاق اصناف، بازرسی‌ها، اتحادیه‌های ذی‌ربط و بازرسان سازمان حمایت حتماً نظارت‌های خود را برای برخورد با هرگونه سوءاستفاده‌ای تشدید می‌کنند.

پاسخی بگذارید