در همایش برگزار کنندگان و غرفه داران نمایشگاه ایران شابز عنوان شد
تاریخ: ۱۳:۰۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
موفقیت ایران شابز حاصل تلاش و پشتکار است/ دومین نمایشگاه ایران شابز دی ماه ۹۸ برگزار می شود

 برگزار کنندگان و غرفه داران اولین دوره نمایشگاه ایران شابز موفقیت و استقبال بالا از نمایشگاه مذکور را ناشی از تلاش و پشتکار تولیدکنندگان و انتقال حس اعتماد به بازدیدکنندگان عنوان کردند. اولین دوره نمایشگاه ایران شابز که در اواخر مرداده ماه سال ۹۸ در سالن نمایشگاهی بازار بزرگ ایران برگزار شد با استقبال بی […]

 برگزار کنندگان و غرفه داران اولین دوره نمایشگاه ایران شابز موفقیت و استقبال بالا از نمایشگاه مذکور را ناشی از تلاش و پشتکار تولیدکنندگان و انتقال حس اعتماد به بازدیدکنندگان عنوان کردند.

اولین دوره نمایشگاه ایران شابز که در اواخر مرداده ماه سال ۹۸ در سالن نمایشگاهی بازار بزرگ ایران برگزار شد با استقبال بی نظیر و مثال زدنی روبه رو  گردید به طوری که موجب شگفتی برای بازدیدکنندگان و رضایت برگزارکنندگان شد. برهمین اساس برگزارکنندگان  این نمایشگاه که متشکل از  چهار اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی- تولیدکنندگان و فروشندگان کفشهای ماشینی- سراجان و فروشندگان چرم و لوازم مکمل و طراحان لباس بودند بر آن شدند تا دومین نمایشگاه را نیز در دی ماه ۹۸ پرشورتر و با کیفیت و دقت بالاتر برگزار کنند.

بنا به اعلام برگزار کنندگان، نمایشگاه ایران شابز از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ دی ماه با حضور چهار اتحادیه مذکور در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران( ایران مال) در متراژ ۱۵ هزار متر برگزار میگردد.

این همایش با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت در اتاق اصناف ایران و نایب رئیس اتاق اصناف تهران، مرتضی حق پرست رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و  فروشندگان لوازم ورزشی- علی اژدرکش رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان کفشهای ماشینی- محسن خردمند رئیس اتحادیه صنف سراجان- نماینده اتحادیه صنف فروشندگان چرم و لوازم مکمل- شرکت کنندگان و غرفه داران در نمایشگاه  امروز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ در سالن اجلاس اتاق اصناف تهران برگزار شد.

در جریان این نشست ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران در رابطه با اصول برگزاری یک نمایشگاه مطلوب اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه در وحله اول به مدیریت خوب، سپس  مکان مناسب و در آخر عمل به ذات نمایشگاه بستگی دارد؛ اینکه نمایشگاه باشد نه فروشگاه و ایران شابز اولین نمایشگاهی است که انصافاً همه فاکتورها را داشت؛ لذا از استقبال بسیار خوب روبه رو شد و امیدوارم نمایشگاه بعدی نیز با کیفیت بیشتری برگزار گردد.

در ادامه دکتر علی اژدرکش رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان کفش های ماشینی ضمن تقدیر و تشکر از حضور شرکت کنندگان و استقبال کنندگان اظهار داشت: دور اول نمایشگاه ایران شابز نیت همه برگزارکنندگان را بخوبی نشان داد؛ بطوریکه باعث شد تا ایران شابز بارها و بارها تکرار و نقش نمایشگاهی خود را در کشور و منطقه نشان دهد و این همان چیزی است که کشورهای موفق سرلوحه خود قرارداده اند.

اژدرکش افزود: ما این دوره را با شرایط سخت و ظالمانه ای که تحریم به وجود آورده برگزار کردیم که خوشبختانه با استقبال ۱۱۰ هزار نفری روبه رو شد، این تعداد بازدیدکننده آن هم تنها در طول چهار روز، یعنی حاصل تلاش و پشتکار موفقیت است، که البته با حضور و حمایت اسپانسرهای قوی این مهم انجام شد؛ لذا در دومین مرحله اسپانسرها قوی تری به صحنه می آیند.

در پایان این نشست کلیه شرکت کنندگان، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کردند و برگزار کنندگان پاسخ های لازم را ارایه دادند.

پاسخی بگذارید