رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران
تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۵

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به استقرار صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران گفت: صنایع پوشاک در استان تهران فقط در شهرک‌های صنعتی مجوز تاسیس می‌گیرند.  یدالله صادقی در جلسه رفع موانع تولید اظهار کرد: طرح رونق تولید از مباحث مهمی است که در کارگروه تسهیل و رفع موانع […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به استقرار صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران گفت: صنایع پوشاک در استان تهران فقط در شهرک‌های صنعتی مجوز تاسیس می‌گیرند.

 یدالله صادقی در جلسه رفع موانع تولید اظهار کرد: طرح رونق تولید از مباحث مهمی است که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران با جدیت پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد صنایع پوشاک در استان تهران، تصریح کرد: پوشاک جزو صنایعی بود که امکان استقرارش در تهران وجود نداشت که لایحه ای به دولت ارائه شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: بر این اساس امکان ایجاد صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتر فراهم شد البته به شرطی که در شهرک‌های صنعتی دارای مجوز فعالیت کنند و تنها در این صورت جواز تاسیس داده می شود.

صادقی بیان کرد: تمام تلاش ما به حمایت از صنایع معطوف است از این رو در مورد ایجاد صنایع پوشاک نیز این مصوبه جدید می‌تواند راهگشای تولیدکنندگان باشد.

وی در پایان با اشاره به عزم استان تهران در راستای رونق تولید و توسعه اشتغالزایی، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور راهکار دولتمردان برای غلبه بر جنگ اقتصادی دشمن، توجه به رونق تولید است که منطبق با مسأله عمومی کشور طراحی شده است.

پاسخی بگذارید