حسین آقاکوچکی رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن‌فروشان
تاریخ: 10:11 :: 2019/10/07
چگونه مجوز تولیدی پوشاک بگیریم؟/قانون، تعریف کاملی از فضا برای این واحد‌ها در نظر نگرفته است

رئیس اتحادیه  صنف پیراهن دوزان و پیراهن‎فروشان درباره مجوز تاسیس تولیدی پوشاک اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در این صنف از ۱۰۰ میلیون تومان شروع و تا ۴۰۰ میلیون تومان ادامه دارد.  حسین آقاکوچکی رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن‌فروشان از شرایط و مدارک لازم برای تاسیس این صنف خبر داد و گفت: کارت ملی، شناسنامه، کارت […]

رئیس اتحادیه  صنف پیراهن دوزان و پیراهن‎فروشان درباره مجوز تاسیس تولیدی پوشاک اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در این صنف از ۱۰۰ میلیون تومان شروع و تا ۴۰۰ میلیون تومان ادامه دارد.

 حسین آقاکوچکی رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن‌فروشان از شرایط و مدارک لازم برای تاسیس این صنف خبر داد و گفت: کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت و همچنین آخرین اظهارنامه مالیاتی که پرداخت شده است (تصویه حساب شهرداری) و بیمه تامین اجتماعی، نمونه‌ای از مدارک لازم برای تهیه مجوز تاسیس تولیدی پوشاک است.

آقاکوچکی با اشاره به اینکه قانون، تعریف کاملی از فضا برای این واحد‌ها در نظر نگرفته است، اظهار کرد: بهتر است این متراژ‌ها ۱۶ متر باشد، این در حالی است که در متراژ ۸ تا ۱۰ متر هم این واحد‌ها در نظر گرفته شده اند.

آقاکوچکی با تاکید بر اینکه نیرو‌های بازرسی به‌صورت مداوم بر این واحد‌ها نظارت دارند، اظهار کرد: این نظارت‌ها بیشتر بر اتاق پرو‌هایی است که در این واحد‌ها وجود دارد و سایر نظارت‌ها بر تجهیزات و نوع فعالیت آن چنان چنگی به دل نمی‌زند.

گفتنی است برای تاسیس یک واحد تولیدی یا صنعتی یا اقتصادی که می‌­تواند در حوزه‌های مختلف از قبیل کشاورزی، دامپروری، دامداری، طیور، کالا‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی، تولید نرم­‌افزار، کالا‌های پزشکی و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و … ابتدا می‌بایست از مرجع ذی‌صلاح مربوطه اقدام به ثبت درخواست صدور مجوز کرد.

 

پاسخی بگذارید